Sanctuary of fun, alebo Svätostánok zábavy - tak nazýva Matt Mcduff svoje ihrisko plné inovatívnych prekážok, aké nikto nikdy nevidel, nieto ešte na nich tak pekne nakladal. Okrem toho sa Matt nebojí ani posielať pekné výšky a diaľky. V kombinácii so super kamerou si toto video nenechajte ujsť.
Svetový pohár sa po 25 rokoch vrátil do Ázie a hneď na úvod priniesol nečakaného víťaza. Mladý Američan zvládol tlak posledného štartujúceho jazdca a na trati v MONA YongPyong porazil Loïca Bruniho aj Amauryho Pierrona.
Bosch Performance Update 2.0 neprináša len vyššie čísla v tabuľke, ale najmä citeľne inteligentnejšie správanie motora v technickom teréne. Nový softvér posúva motory Performance Line CX a CX-R na 120 Nm krútiaceho momentu a podporu až 600 %, pridáva širšie možnosti nastavenia, lepšiu kontrolu trakcie, nastaviteľný Extended Boost či rýchlejší záber vďaka funkcii Drivetrain Tensioner. Novinky sme si vyskúšali priamo na trailoch pri talianskom Lago di Ledro.
V Južnej Kórei sa začína sezóna Svetového pohára a Evie Richards na nej bude mať k dispozícii výnimočný XC prototyp Treku, ktorý je dostupný iba pre vybraných pretekárov.
Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie