Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nové e-biky Merida

Konštruktérom MERIDA sa v podobe modelov eBIG.NINE a eBIG.SEVEN podarilo vytvoriť perfektnú rovnováhu medzi primeraným dopravným prostriedkom a športovým MTB. Geometria je preto navrhnutá na športovú jazdu, ale pritom stále ponúka dostatok komfortu aj pre bežné použitie.
Biker

Poháňané inteligentnou kombináciou batérie Shimano STePS E8000 (504Wh) a „Light off-road“ motora E6000 vám umožní používať eBIG.NINE/SEVEN ako športový horský bicykel, ktorý môžete využiť aj ako každodenný dopravný prostriedok.

Kompletne nový rám má vlastnosti moderných horských bicyklov, medzi ktorými sú napríklad pevné predné aj zadné osky a štandard Boost pre čo najvyššiu tuhosť kolies.

Podľa vašich preferencií sa navyše môžete rozhodnúť, či zvolíte 29″ alebo 27,5″ kolesá – eBIG.NINE a eBIG.SEVEN vám totiž ponúkajú oboje a vy sa rozhodnete, ktorý je ten správny!

http://www.merida.sk/elektricke-bicykle

Aktuality

14:39 Video: Ako sa rodilo víťazstvo Simče Kuchyňkovej v pretekoch svetového pohára v endure?

Pretekársky tím Okoeverywhere Racing prináša pohľad na ďalší súťažný víkend v pretekoch svetového pohára, ktoré sa uskutočnili v poľskom meste Bielsko-Biala, ktoré je už roky vyhlásenou enduro lokalitou.

13:32 Svetový pohár v zjazde v poľskom Szczyrku vyhral premiérovo Ronan Dunne, v ženách najrýchlejšou Marine Cabirou.

Okrem Íra boli v top 5 už iba francúzski pretekári. Najlepšie zo Slovákov zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 34. mieste a postup do finále mu unikol len o 0,8 sekundy.

12:27 Dylan Groenewegen zvíťazil na belgickej klasike Okolo Limburgu a dočkal sa prvej výhry od januára.

Groenewegen bol tento rok už deväťkrát na pódiových priečkach, ale len dvakrát vyhral. Na pretekoch Okolo Limburgu skončil na druhom mieste Maurice Ballerstedt pred Arnaudom De Liem.

11:57 Video: Netflix zverejnil trailer na pokračovanie dokumentárnej série Tour de France: Unchained.

Na Netflixe bude dostupná od 11. júna 2024. V upútavke je zjavné, že séria sa zameriava nielen na samotné preteky, ale aj témy ako je doping a kontroverzné témy, vrátane konfliktu Juliana Alaphilippea so šéfom QuickStep-u Patrickom Lefevereom.

11:40 Detaily 16. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

Po kráľovskej etape, ktorú suverénne vyhral Tadej Pogačar, nasleduje ďalšia horská etapa, v ktorej je pravdepodobný úspech úniku.

Zavrieť reklamu