Biker.sk

MULTIVITAMÍNY ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Tlačové správy

Cyclon Bike Care Bionet čistič a odmasťovač

Cyclon je holandská značka prostriedkov na čistenie, mazanie a ochranu bicykla a mnohé z ich produktov sú biologicky rozložiteľné. Taký je aj čistič Bionet určený na odmastenie pohonu bicykla.
Hodnotenie: 4/5
9,90
Biker

V ponuke je okrem väčšieho litrového balenia s rozprašovačom aj lacnejšia náhradná náplň v obyčajnej plastovej fľaške. Vzhľadom na to, že nejde o čistič určený na celý bike, však bude na sezónu zrejme stačiť aj toto 750 ml balenie riediteľné podľa stupňa znečistenia.

Napriek tomu, že má na balení predponu „bio“, ide o celkom silnú chemikáliu, ktorá by nemala prísť do styku s pokožkou. Sama osebe nie je taká agresívna, aby úplne rozpustila staré mazivo, preto je dobré použiť aj jemnú kefu a nechať pár minút pôsobiť. Dá sa použiť na kovové aj karbónové rámy. Použitie s wapkou výrobca neodporúča, aby sa odmasťovač nedostal aj na miesta, ktoré by mastné byť mali. V ponuke sú aj 5-20-litrové balenia do servisu alebo pre obsesívne kompulzívnych jedincov.

www.skprofibike.sk

Súťaž!

Chcete vyhrať tento čistič?

Pridajte verejne na svojom FB profile alebo na Instagrame fotografiu zo svojho jarného cyklo výletu a označte ju #skprofibike.

Výhercu žrebujeme 30.4.2017, preto sledujte našu Facebook stránku SK-Profi Bike.

Zavrieť reklamu