Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nová kolekcia Jar/Leto od Cropp

CROPP predstavuje najnovšiu  jarno-letnú kolekciu, ktorá je rôznorodá a spája športový street charakter s modernými prvkami casual štýlu. Nájdete v nej tematické kolekcie ako napr. Angry Birds a Mario Bros, kreslené postavičky z  Happy Tree Friends či obyvatelia Sesame Street. Z farieb dominuju pastely (Pastel kolekcia), neóny, graffiti a mestský elektický mix .
Biker
Nová kolekcia Jar/Leto od Cropp

V dámskej kolekcii dominujú pastelové farby a kombinácia rock štýlu s romantickými prvkami. Kolekcia obsahuje aj veľa pohodlného oblečenia športového charakteru na každodenné nosenie – farebné tričká s potlačami, módne „tepláky“, nohavice zviazané v páse. Pánskej kolekcii je oblečenie inšpirované starou školou amerického hip-hopu, neonovú verziu štýlu rasta, charakteristické CROPPove mikiny, tričká s potlačami a farebné kockované košele. Okrem športových a streetových prvkov  a farieb nebude v kolekcii chýbať aj viac klasické oblečenie v tlmených  šedých, modrých, hnedých, či „vyblednutých“ farbách, ktoré môžete kombinovať s farebnými akcentmi – opasky, slnečné okuliare, klobúky s vtipnými potlačami a pohodlné mestské topánky.

 

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu