Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Pozvanka: PROŠERO TRAIL JAM

V sobotu 10.8 sa uskutoční JUNKRIDE Prošero Trailjam na dirtoch pri Myjave v Areály Trnovce. Jazdiť sa bude najmä na veľkej lajne ktorá obsahuje 5 skokov a transfery. Taktiež prebehne Step up contest o best trick. K akcií samozrejme nebude chýbať grilovačka a afterparty. Harmonogram: 11:00-16:30 – Voľné jazdenie, grilovačka, Baseball v kopci      16:30-18:30 – BestTricksession – StepUp 19:00 – Vyhlásenie výsledkov AFTERPARTY na mieste   Dirty sú ukryté v lese pri Petrášskom moste (železničný most), takže bude možno trochu ťažšie ich nájsť, ale informačné tabuľky vás navedú. Viac info Kubica.Andrew@gmail.com alebo tel. 0949236688. Súradnice parku:  48°46´30,00“  S   17°33´33,30“  V Organizátor: JUNKRIDE Crew, Ondrej Kubica
Biker
Pozvanka:  PROŠERO TRAIL JAM

V sobotu 10.8 sa uskutoční JUNKRIDE Prošero Trailjam na dirtoch pri Myjave v Areály Trnovce. Jazdiť sa bude najmä na veľkej lajne ktorá obsahuje 5 skokov a transfery. Taktiež prebehne Step up contest o best trick. K akcií samozrejme nebude chýbať grilovačka a afterparty.

Harmonogram:

11:00-16:30 – Voľné jazdenie, grilovačka, Baseball v kopci     

16:30-18:30 – BestTricksession – StepUp

19:00 – Vyhlásenie výsledkov

AFTERPARTY na mieste

 

Dirty sú ukryté v lese pri Petrášskom moste (železničný most), takže bude možno trochu ťažšie ich nájsť, ale informačné tabuľky vás navedú. Viac info Kubica.Andrew@gmail.com alebo tel. 0949236688.

Súradnice parku:  48°46´30,00“  S   17°33´33,30“  V

Organizátor: JUNKRIDE Crew, Ondrej Kubica

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu