Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Pozvánka: 4. Kolo BMX Pohára – Námestovo

Slovenská Asociácia Freestyle BMX ťa pozýva na posledné, štvrté kolo BMX Pohára, ktoré sa bude konať 31.8.2013 na dirt jump skokoch v Námestove ! Čerstvo vyšejpované dirty čakajú na pravých dirt jum riderov ! V Námestove majú čerstvo vybudovanú dirt jump lajnu zloženú s drevenej rozbehovej rampy, naskakovacieho dirtu do diaľky a troch klasických dirtov väčších rozmerov. Dirty už roky budujú námestovskí típci z NORTH CULT, takže sa môžete tešiť na kvalitné skoky ! Lajna obsahuje: 1. naskakovák – 6m 2. dirt – 5m 3. dirt – 4,5m 4. step up 3,5m   Jazdiť sa bude BMX DIRT a tiež sa bude jazdiť kategória MTB DIRT podľa počtu jazdcov. Ak bude menej ako 7 MTB jazdcov bude sa jazdiť len MTB BEST LINE JAM, takže tento krát sa môžu zúčastniť aj jazdci na veľkých kolesách !   Harmonogram akcie: 09:00-12:00 Tréning a registrácia jazdcov 12:00-13:00 Kvalifikácia MTB 13:00-15:00 Kvalifikácia BMX 16:00-17:00 Finále MTB (Alebo MTB Best line JAM ak bude menaj ako 7 jazdcov) 17:00-18:30 Finále BMX 19:00 Vyhlásenie výsledkov Vždy pred kvalifikáciou aj finále bude každá kategória mať samostatný tréning cca 20-30 min.   Hodnotí sa: štýl jazdy, obtiažnosť trikov, využitie celej lajny   AFTER PARTY: Cuba klub   UBYTOVANIE - www.penzionkorytnacka.sk - Hneď vedľa dirtov je možné postaviť stany. - Občerstvenie v neďalekej reštaurácii Ranč u Edyho   Registrácia súťažiacich: Registračný poplatok: 2€ Každý účastník vyplní registračný formulár na mieste alebo si ho prinesie vopred vytlačený. Registračný formulár je možné stiahnuť TU. Jazdci do 18 rokov musia priniesť registračný formulár podpísaný zákonným zástupcom starším ako 18 rokov.   Kategórie: BMX DIRT JUMP, MTB DIRT JUMP   PROGRAM: Počas dňa sa odohrá tréning, kvalifikácia a následné finále BMX DIRT JUMP, MTB DIRT JUMP Do rytmu zahrajú DJs MONSTER ENERGY Drinky zadarmo JUNKRIDE Crew stánok   Navigácia: GPS súradnice: 49.412648, 19.501677
Biker
Pozvánka: 4. Kolo BMX Pohára – Námestovo

Slovenská Asociácia Freestyle BMX ťa pozýva na posledné, štvrté kolo BMX Pohára, ktoré sa bude konať 31.8.2013 na dirt jump skokoch v Námestove ! Čerstvo vyšejpované dirty čakajú na pravých dirt jum riderov !

V Námestove majú čerstvo vybudovanú dirt jump lajnu zloženú s drevenej rozbehovej rampy, naskakovacieho dirtu do diaľky a troch klasických dirtov väčších rozmerov. Dirty už roky budujú námestovskí típci z NORTH CULT, takže sa môžete tešiť na kvalitné skoky !

Lajna obsahuje:

1. naskakovák – 6m

2. dirt – 5m

3. dirt – 4,5m

4. step up 3,5m

 

Jazdiť sa bude BMX DIRT a tiež sa bude jazdiť kategória MTB DIRT podľa počtu jazdcov. Ak bude menej ako 7 MTB jazdcov bude sa jazdiť len MTB BEST LINE JAM, takže tento krát sa môžu zúčastniť aj jazdci na veľkých kolesách !

 

Harmonogram akcie:

09:00-12:00 Tréning a registrácia jazdcov
12:00-13:00 Kvalifikácia MTB
13:00-15:00 Kvalifikácia BMX
16:00-17:00 Finále MTB (Alebo MTB Best line JAM ak bude menaj ako 7 jazdcov)
17:00-18:30 Finále BMX
19:00 Vyhlásenie výsledkov

Vždy pred kvalifikáciou aj finále bude každá kategória mať samostatný tréning cca 20-30 min.

 

Hodnotí sa: štýl jazdy, obtiažnosť trikov, využitie celej lajny

 

AFTER PARTY: Cuba klub

 

UBYTOVANIE

– www.penzionkorytnacka.sk

– Hneď vedľa dirtov je možné postaviť stany.

– Občerstvenie v neďalekej reštaurácii Ranč u Edyho

 

Registrácia súťažiacich:

Registračný poplatok: 2€

Každý účastník vyplní registračný formulár na mieste alebo si ho prinesie vopred vytlačený. Registračný formulár je možné stiahnuť TU.

Jazdci do 18 rokov musia priniesť registračný formulár podpísaný zákonným zástupcom starším ako 18 rokov.

 

Kategórie:

BMX DIRT JUMP, MTB DIRT JUMP

 

PROGRAM:

  • Počas dňa sa odohrá tréning, kvalifikácia a následné finále BMX DIRT JUMP, MTB DIRT JUMP
  • Do rytmu zahrajú DJs
  • MONSTER ENERGY Drinky zadarmo
  • JUNKRIDE Crew stánok

 

Navigácia:

GPS súradnice: 49.412648, 19.501677

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu