Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Pozvánka: Prošero Jam

Prošero Jam sa mal konať prvý augustový víkend avšak kvôli nepriaznivému počasiu sa Myjavská crew rozhodla jam presunúť až na tento víkend konkrétne 14.9. V sobotu sa teda môžme tešiť na ďalší príjmený deň s JUNKRIDE crew a príjemným pojazdením na trailsoch v lese na Myjave konkrétne v areály Trnovce. Čaká na vás lajna piatich skokov a tranferi do strán a ďalšie tri trailsy spolu so step upom. Program: - JAM na veľkej lajne - Best trick session na StepUpe - Celodenná/celovečerná grilovačka - Stanovačka - Muzika jak sa patrí Lajna obsahuje 5 skokov a niekoľko menších lájn: Harmonogram: 11:00-16:30 – Voľné jazdenie, grilovačka, Baseball v kopci :D      16:30-18:30 – BestTricksession – StepUp 19:00 – Vyhlásenie výsledkov AFTERPARTY na mieste Dirty sú ukryté v lese pri Petrášskom moste (železničný most), takže bude možno trochu ťažšie ich nájsť, ale informačné tabuľky vás navedú. Viac info [email protected] alebo tel. 0949236688. Súradnice parku:  48°46´30,00“  S   17°33´33,30“  V Organizátor: JUNKRIDE Crew, Ondrej Kubica Udalosť na Facebooku: www.facebook.com/events/208057882696695  
Biker

Prošero Jam sa mal konať prvý augustový víkend avšak kvôli nepriaznivému počasiu sa Myjavská crew rozhodla jam presunúť až na tento víkend konkrétne 14.9. V sobotu sa teda môžme tešiť na ďalší príjmený deň s JUNKRIDE crew a príjemným pojazdením na trailsoch v lese na Myjave konkrétne v areály Trnovce. Čaká na vás lajna piatich skokov a tranferi do strán a ďalšie tri trailsy spolu so step upom.

Program:

– JAM na veľkej lajne

– Best trick session na StepUpe

– Celodenná/celovečerná grilovačka

– Stanovačka

– Muzika jak sa patrí

Lajna obsahuje 5 skokov a niekoľko menších lájn:

Harmonogram:

11:00-16:30 – Voľné jazdenie, grilovačka, Baseball v kopci 😀     

16:30-18:30 – BestTricksession – StepUp

19:00 – Vyhlásenie výsledkov

AFTERPARTY na mieste

Dirty sú ukryté v lese pri Petrášskom moste (železničný most), takže bude možno trochu ťažšie ich nájsť, ale informačné tabuľky vás navedú. Viac info [email protected] alebo tel. 0949236688.

Súradnice parku:  48°46´30,00“  S   17°33´33,30“  V

Organizátor: JUNKRIDE Crew, Ondrej Kubica

Udalosť na Facebooku: www.facebook.com/events/208057882696695

 

Aktuality

22:41 Test: Fotochromatické okuliare CTM DOR.

CTM DOR sú cenovo dostupné fotochromatické okuliare. Rám je vyrobený z ľahkého a flexibilného materiálu TR90, sklá majú anti-fog aj anti-scratch úpravu, nechýba UV400 ochrana a hmotnosť je len 27 gramov. Plusom je aj výbava v balení, okrem tvrdého…

22:27 Prešovské singletracky.

Jedno z najstarších slovenských trailcentier dopĺňajú novšie traily v rámci Oáza Trail Parku.

20:39 Priebežné výsledky Tour de France 2026: Pogačar pokračuje v žltom, Merlier aj Girmay sa priblížili k Pedersenovi v zelenom drese.

Ôsma etapa nepriniesla zmeny v boji o celkové poradie, no bodovacia súťaž sa po druhom triumfe Tima Merliera výrazne zamotáva.

20:17 Tim Merlier ovládol aj ôsmu etapu Tour de France. Po dramatickom závere získal druhé víťazstvo za sebou.

Belgický šprintér musel v rozhodujúcich metroch doháňať stratené pozície, no napriek tomu bol v cieli opäť najrýchlejší.

12:00 Najväčšiu zmenu urobili vo výžive. Tadej Pogačar vysvetlil, čo stojí za jeho dominanciou na Tour de France.

Majster sveta prezradil, ako ho porážky od Jonasa Vingegaarda prinútili zmeniť prístup k tréningu, regenerácii aj príprave, čo dnes prináša výsledky v podobe dominantných výkonov.

Zavrieť reklamu