Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Rudy Project Sterling Cannondale Replica

Doteraz bola vo farbách tímu Cannondale dostupná len najdrahšia varianta prilby Rudy Project. Taliansky výrobca prilieb a okuliarov  v tomto roku predstavil aj Cannondale verziu dostupnejšieho a veľmi populárneho  modelu Rudy Project Sterling.
Biker

Prilba má farbu Lime Blue White FluoShiny. Zadná časť je biela, s priestorom na nálepky tímu Cannondale, ktoré sú súčasťou balenia.

Všetky vlastnosti, ktorémajú  prilby Sterling boli pri Cannondale edícii samozrejme zachované. Prilba má 18 vetracích otvorov, pod bradou sa zapína prostredníctvom Fastex systému a je nastaviteľná po obvode a aj po výške. Súčasťou balenia je okrem nálepiek MTB šilt, odnímateľná sieťka proti hmyzu a taktiež náhradná výplň prilby v prípade, že preferuješ  skôr variantu bez sieťky.  Ďalšou veľmi populárnou vlastnosťou prilieb Sterling je tzv. EyewearDock – držiak na okuliare v hornej časti, ktorý ti bezpečne podrží okuliare v prípade, že ich zrovna nebudeš potrebovať.

Prilba je dodávaná v dvoch veľkostiach S/M (obvod hlavy 54-58cm) a L (59-61cm).

Hmotnosť menšej veľkosti je 280g a väčšej 310g.

Prilby a okuliare Rudy Project nájdeš v predajni Korcule.com na Černyševského 24 v Bratislave alebo na e-shope www.korcule.com

 

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu