Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Zbrusu nový Rocky Mountain ALTITUDE!

Rocky Mountain pokračuje v prezentaci nových modelů.
Biker

Možná to na první pohled nevypadá, ale změny rámu u modelu Altitude jsou významné. Odstraněna byla takřka všechna kluzná pouzdra a na jejich místo přišla kuličková ložiska. Otočil se systém Ride-9, hodně se pracovalo se stabilitou při šlapání i průběhem zdvihu.

Top model Altitude Carbon 90 – 12,88 kg (vel. M)

Hmotnost: Rám s tlumičem – 2470 g (vel. M)

Vyladěná geometrie zahrnuje ještě více položenou hlavu (až 65°), delší horní trubku (603 mm u vel. M), prodloužený dosah, či zkrácenou zadní stavbu (426 mm) a snížený střed (BB Drop 13 mm). Přepracovalo se vnitřní vedení kabeláže a co je zajímavé, snížena byla délka sedlové trubky. Účel je zřejmý – vytvořit více místa pro teleskopické sedlovky se zdvihem 150 mm a více, a to u většiny velikostí!

Dostupné velikosti: XS-XL

Vybrané modely budou ve vybraných zemích včetně České Republiky a Slovenska dostupné již od poloviny června 2017.

www.bikeaction.cz

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu