Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Zbrusu nový Rocky Mountain ALTITUDE!

Rocky Mountain pokračuje v prezentaci nových modelů.
Biker

Možná to na první pohled nevypadá, ale změny rámu u modelu Altitude jsou významné. Odstraněna byla takřka všechna kluzná pouzdra a na jejich místo přišla kuličková ložiska. Otočil se systém Ride-9, hodně se pracovalo se stabilitou při šlapání i průběhem zdvihu.

Top model Altitude Carbon 90 – 12,88 kg (vel. M)

Hmotnost: Rám s tlumičem – 2470 g (vel. M)

Vyladěná geometrie zahrnuje ještě více položenou hlavu (až 65°), delší horní trubku (603 mm u vel. M), prodloužený dosah, či zkrácenou zadní stavbu (426 mm) a snížený střed (BB Drop 13 mm). Přepracovalo se vnitřní vedení kabeláže a co je zajímavé, snížena byla délka sedlové trubky. Účel je zřejmý – vytvořit více místa pro teleskopické sedlovky se zdvihem 150 mm a více, a to u většiny velikostí!

Dostupné velikosti: XS-XL

Vybrané modely budou ve vybraných zemích včetně České Republiky a Slovenska dostupné již od poloviny června 2017.

www.bikeaction.cz

Aktuality

Včera 17:45 Phil Bauhaus vyhral v šprinte druhú etapu Okolo Slovinska a dostal sa do vedenia celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Alberto Dainese a tretí finišoval Luka Mezgec. Zo slovenského tímu Pierre Baguette sa najlepšie umiestnil 19-ročný Čech Daniel Vysočan, ktorý skončil na 46. mieste.

Včera 17:31 Tim Merlier porazil v šprinte Philipsena a vyhral druhú etapu Okolo Belgicka.

Jasper Philipsen skončil na druhom mieste a tretí finišoval Olav Kooij. S Merlierom v cieli oslavoval víťazstvo aj Slovák Martin Svrček, ktorý na belgickom etapáku plní úlohu domestika tímu Soudal Quick-Step.

Včera 17:16 Adam Yates vyhral horskú 5. etapu Okolo Švajčiarska a potvrdil pozíciu lídra celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Yatesov tímový kolega Joao Almeida a skvelý výkon predviedol Egan Bernal, ktorý finišoval na treťom mieste. V rovnakom poradí, ako prišli do cieľa prví traja jazdci, je momentálne aj stav celkového hodnotenia.

12.06.2024 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

12.06.2024 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Zavrieť reklamu