Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Dynaplug přestavil nový produkt!

Firma Bikeaction, která v Česku a na Slovensku zastupuje Rocky Mountain, Easton a Dynaplug nově rozšírila portfolio produktů o AIR Kit.
Biker

Americká firma Dynaplug se zabývá vývojem a výrobou produktů řešících opravy bezdušových defektů. Všechny produkty firmy Dynaplug jsou kompaktní, uživatelsky jednoduché a hlavně Vám zachrání spoustu času s opravou defektu.

Dynaplug Vám pomůže tam, kde tmely při defektu nezabrání poklesu tlaku. Poslouží jako pojistka, máte-li pocit, že tmel by mohl pod větším tlakem začít vytékat ven.

Nově teď portfolio produktů této Americké firmy doplní AIR Kit. Podobný jako RACER avšak navíc vybaven bombičkou pro okamžité nahuštění bezdušové pneumatiky či galusky. K dostání bude v průběhu Srpna 2017 u vybraných prodejců v ČR a na Slovensku.

Utěsni díru, naplň bombičkou a jeď si pro vítězství!

Více informací na stránkách dovozce www.bikeaction.cz

http://www.bikeaction.cz/blog/dynaplug-air-uz-neprohrajete-zadny-zavod/

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu