Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Dynaplug přestavil nový produkt!

Firma Bikeaction, která v Česku a na Slovensku zastupuje Rocky Mountain, Easton a Dynaplug nově rozšírila portfolio produktů o AIR Kit.
Biker

Americká firma Dynaplug se zabývá vývojem a výrobou produktů řešících opravy bezdušových defektů. Všechny produkty firmy Dynaplug jsou kompaktní, uživatelsky jednoduché a hlavně Vám zachrání spoustu času s opravou defektu.

Dynaplug Vám pomůže tam, kde tmely při defektu nezabrání poklesu tlaku. Poslouží jako pojistka, máte-li pocit, že tmel by mohl pod větším tlakem začít vytékat ven.

Nově teď portfolio produktů této Americké firmy doplní AIR Kit. Podobný jako RACER avšak navíc vybaven bombičkou pro okamžité nahuštění bezdušové pneumatiky či galusky. K dostání bude v průběhu Srpna 2017 u vybraných prodejců v ČR a na Slovensku.

Utěsni díru, naplň bombičkou a jeď si pro vítězství!

Více informací na stránkách dovozce www.bikeaction.cz

http://www.bikeaction.cz/blog/dynaplug-air-uz-neprohrajete-zadny-zavod/

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu