Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Jar je tu resp. oklamaný prvými hrejivými lúčami.

Naposledy sme si povedali ako na behanie v nepriaznivom počasi. Nástupom jari mnohí z nás začali vyťahovať dvojkolesových miláčikov.
Biker

Jarné obdobie skrýva viacero nástrah. Skúsime si zhrnúť o aké sa jedná a ako sa im vyhýbať poprípade ako s nimi bojovať.

Toto pozná asi každý cyklista. Slniečko sa usmieva spoza okna len sa vychystať a vyraziť. Precitnutie hneď na prvom zjazde kedy zisťujem, že slnko nehreje až tak ako by malo. Čo stým? Nie vždy sa nám chce naobliekať ako cibuľa, a aj keby je problém kam s vecami ktoré by sme už po zahriatí nepotrebovali. WOWOW odpoveď sú tri skvelé produkty. Návleky na ruky

Zahrejú v prípade potreby sú rýchlo a ľahko zrolovateľné a môžeš ich nosiť v zadnom vrecku na drese. Zároveň výrazne žltá svietivá farba na teba upozorní už z dialky.

Návleky na tretry

Nič nie je horšie ako keď začne byť zima od nôh. Šikovné návleky na tretry udržia nohy pekne v teple. Ideálny pomocník počas jarných výjazdy. V lete nenahraditeľné pri skorých ranných štartoch. A nesmieme zabúdať na bezpečnostný prvok ktorým je kontrastná žltá farba.

Ľahká cyklistická vetrovka

A na koniec „povinná výbava“ ľahká vetrovka perfektne zbaliteľná nezaberie takmer žiadne miesto a pritom dokáže takmer zázraky. Neprefúkavý materiál oceníte po dlhých tiahlych stúpaniach kedy dokážu byť zjazdy ešte pekne mrazivé. Poprípade pri náhlej zmene počasia (tento apríl 😀 ). A zároveň svojimi reflexnými prvkami ochráni cyklistu pri neskoršom návrate domov alebo za zníženej viditeľnosti.

No pozerám sa von oknom a vykuklo slniečko tak idem sa trošku prevetrať a čo ty?

www.wowow.sk

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu