Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Jar je tu resp. oklamaný prvými hrejivými lúčami.

Naposledy sme si povedali ako na behanie v nepriaznivom počasi. Nástupom jari mnohí z nás začali vyťahovať dvojkolesových miláčikov.
Biker

Jarné obdobie skrýva viacero nástrah. Skúsime si zhrnúť o aké sa jedná a ako sa im vyhýbať poprípade ako s nimi bojovať.

Toto pozná asi každý cyklista. Slniečko sa usmieva spoza okna len sa vychystať a vyraziť. Precitnutie hneď na prvom zjazde kedy zisťujem, že slnko nehreje až tak ako by malo. Čo stým? Nie vždy sa nám chce naobliekať ako cibuľa, a aj keby je problém kam s vecami ktoré by sme už po zahriatí nepotrebovali. WOWOW odpoveď sú tri skvelé produkty. Návleky na ruky

Zahrejú v prípade potreby sú rýchlo a ľahko zrolovateľné a môžeš ich nosiť v zadnom vrecku na drese. Zároveň výrazne žltá svietivá farba na teba upozorní už z dialky.

Návleky na tretry

Nič nie je horšie ako keď začne byť zima od nôh. Šikovné návleky na tretry udržia nohy pekne v teple. Ideálny pomocník počas jarných výjazdy. V lete nenahraditeľné pri skorých ranných štartoch. A nesmieme zabúdať na bezpečnostný prvok ktorým je kontrastná žltá farba.

Ľahká cyklistická vetrovka

A na koniec „povinná výbava“ ľahká vetrovka perfektne zbaliteľná nezaberie takmer žiadne miesto a pritom dokáže takmer zázraky. Neprefúkavý materiál oceníte po dlhých tiahlych stúpaniach kedy dokážu byť zjazdy ešte pekne mrazivé. Poprípade pri náhlej zmene počasia (tento apríl 😀 ). A zároveň svojimi reflexnými prvkami ochráni cyklistu pri neskoršom návrate domov alebo za zníženej viditeľnosti.

No pozerám sa von oknom a vykuklo slniečko tak idem sa trošku prevetrať a čo ty?

www.wowow.sk

Aktuality

Včera 18:19 Nový Trek Top Fuel Gen 4 má aktualizovanú geometriu a vylepšenú kinematiku, navyše z neho môže byť mullet.

Modelový ročník Trek Top Fuel 2025 Gen 4 je skôr prepracovaným modelom tretej generácie než prevratnou novinkou v ponuke výrobcu. Ponúka však niektoré vylepšenia, ktoré možno oceníte.

Včera 15:58 Tadej Pogačar prekonal na Tour de France ďalší historický rekord šialeným výkonom v stúpaní Plateau de Beille.

Rekord Marca Pantaniho z roku 1998 prekonal o tri a pol minúty. V 15,8-kilometrovom stúpaní s prevýšením 1235 metrov mal za necelých 40 minút neuveriteľne vysoký priemerný výkon 6.98 ᵉW/Kg resp. 460 wattov.

Včera 15:54 Richard Tandara skončil na výbornom 2. mieste v medzinárodných zjazdových pretekoch v Saalbachu.

Propain Rookies Cup pokračoval svojím tretím kolom, ktoré sa uskutočnilo v rakúskom Saalbachu. Ide o medzinárodné preteky, ktoré lákajú množstvo mladých jazdcov a dá sa povedať, že sa tu stretávajú budúci elitní jazdci svetového pohára v zjazde.

Včera 14:07 Fotogaléria: Najlepšie momenty 15. etapy Tour de France 2024.

Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour tretím etapovým víťazstvom. Pozrite si skvelé fotografie z pätnástej etapy Tour de France 2024.

Včera 12:36 Rasťo Baránek vyhral zjazdové preteky v poľskej Czarnej Góre.

Preteky boli zaradené do seriálu českého pohára a odjazdili sa na náročnej zjazdovej trati s premenlivými podmienkami.

Zavrieť reklamu