Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Video: Prísna prezentácia tímu Hutchinson

Tím Hutchinson UR bol neodbornou porotou vyhlásený za najsexi tím (čo sa jazdcov týka) na Svetovom pohári za rok 2013. V tíme došlo k určitým zmenám, ktoré bolo treba odprezentovať pre novú sezónu 2014. Ako lokalita bolo vybraté hornaté Čile. Zmien sa netreba sa obávať - pekelný súrodenecký pár z Austrálie Tracey a Sik Mik Hannah v tíme naďalej ostávajú. K samotnému videu sa dá povedať len toľko, že takto by sme si predstavovali prezentačné video zjazdového tímu. Nekompromisné jazdenie, agresívny hudobný doprovod, zadok Tracey, predok Tracey, Tracey na biku, obrovské polety a netradičné parádičky všetko zmiešané do skvelého a ľúbivého celku. Takéto video si proste chcete pozrieť aj viackrát za sebou. Good Job Hutchinson!
Biker
Video: Prísna prezentácia tímu Hutchinson

 

Aktuality

14:51 Juan Ayuso odstúpil z Tour de France počas 13. etapy, mal pozitívny test na COVID-19.

Jeden z hlavných vrchárskych domestikov Tadeja Pogačara mal pozitívny výsledok testu na COVID-19, ale dostal povolenie pokračovať. Počas hektickej trinástej etapy však nezvládol vysoké tempo pelotónu, ktorý sa snažil dobehnúť únik. (AS)

13:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 16 jazdcov. Najväčším menom je Primož Roglič, ktorý bol jedným z hlavných favoritov v boji o žltý dres a po siedmej etape z pretekov odstúpil aj jeden z najlepších šprintérov Mads Pedersen.

13:18 Primož Roglič končí na Tour de France pre zranenia, ktoré utrpel pri páde.

„Primož Roglič sa po včerajšej etape a dnes ráno podrobil starostlivému vyšetreniu nášho lekárskeho tímu. Bolo prijaté rozhodnutie, že dnes nenastúpi, aby sa sústredil na blížiace sa ciele,“ oznámil tím Red Bull-Bora-Hansgrohe.

10:59 „Musíme nájsť Maxa Verstappena cyklistiky. To je náš cieľ,“ hovorí o budúcnosti šéf tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe.

Ralph Denk sa už v minulosti pokúsil podpísať zmluvu s Remcom Evenepoelom a chcel by s ním pracovať v budúcnosti. (Cyclingnews)

10:15 Marka Cavendisha aj Arnauda Démara relegovali za nebezpečný šprint v 12. etape Tour de France.

Rozhodcovia odsunuli Démara a Cavendisha z prvej päťky na koniec hlavnej skupiny. Druhé miesto Wouta van Aerta sa nezmenilo, ale na tretiu priečku sa namiesto Démara posunul Pascal Ackermann.

Zavrieť reklamu