Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!

Michael Kolář zarezáva v Malajzií

Pozrite si videopozvánku na desaťetapové preteky Tour de Langkawi. V prvej etape obsadil jediný slovenský zástupca Michael Kolář sľubné 8. miesto. Vyjadrenie Michaela Kolářa: ,,Dnes to bola krátka etapa, ale necítil som sa veľmi dobre. Nie je to ešte ono, ale verím, že to bude lepšie. Zatiaľ na mňa dosť vplýva časový posun, veď som spal najdlhšie len päť hodín... Som však rád, že som znova figuroval v top desiatke. Záver bol hektický ako vždy pri šprinte. Dnes mi pomohol aj tím, čo je dobrý pocit, že mám okolo seba ľudí, ktorí ma podporujú,"
Biker

Pozrite si videopozvánku na desaťetapové preteky Tour de Langkawi. V prvej etape obsadil jediný slovenský zástupca Michael Kolář sľubné 8. miesto.

Vyjadrenie Michaela Kolářa: ,,Dnes to bola krátka etapa, ale necítil som sa veľmi dobre. Nie je to ešte ono, ale verím, že to bude lepšie. Zatiaľ na mňa dosť vplýva časový posun, veď som spal najdlhšie len päť hodín… Som však rád, že som znova figuroval v top desiatke. Záver bol hektický ako vždy pri šprinte. Dnes mi pomohol aj tím, čo je dobrý pocit, že mám okolo seba ľudí, ktorí ma podporujú,“

Zavrieť reklamu