Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Love at First Sit – Endura FS260-Pro SL Bibshorts

Láska na prve posadenie- nové FS260-Pro SL Bibshorts od Endura, ktoré ponúkajú 3 rozdielne šírky vložky a 2 dĺžky.   Keď spolupracujete s profesionálnymi cyklistickými teamami ako Movistar Team alebo Team NetApp-Endura, rýchlo zistíte, že jedny elastické nohavice s vložkou nebudú sedieť všetkým jazdcom. A tak, ako si dávate nastaviť svoj bicykel a svoje sedlo, môžu byť aj vaše cyklistické šortky ušité presne na mieru.
Biker

Endura teraz prináša na trh nové FS260-Pro SL Bibshorts, ktoré sú založené na inovačnom systéme vyvinutom spoločne s nemeckou firmou gebioMized®. Tieto elastické šortky na traky majú tri rozdielne šírky vložky a dve dĺžky a ponúkajú super fit pre všetky postavy. Ďalším bonusom je to, že vaša vložka nebude mať nepotrebný objem ako plienka odstávajúca od zadku. Prebytočná vložka totiž znamená, že strácate na priedušnosti, pružnosti a hlavne na vašom pohodlí.

Talianska Power Lycra®, z ktorej sú krátke nohavice vyrobené, spája ľahkosť a rýchlo schnúci materiál s podporou svalov. Materiál sa takisto chváli coldblack® technológiou na redukovanie prehrievania a poskytuje ochranu SPF 50+, čo robí tieto krátke nohavice ideálnym oblečením do horúceho počasia. 3D sieťkované traky zaručujú dokonalú priedušnosť. Strih kraťasov je predtvarovaný do race pozície a 700 Series vložka má antibakteriálnu úpravu.

 

Cena: 99,99 Eur alebo 2589 Kc

Aktuality

11:51 Pokojový tep 37 a FTP 430 wattov | Sedem neuveriteľných čísel, ktoré stoja za úspechmi Tadeja Pogačara na Tour de France.

Tadej Pogačar patrí medzi najväčšie osobnosti, aké kedy na Tour de France štartovali. Ale čo presne obnáša po fyzickej stránke, keď niekto štyrikrát vyhrá najprestížnejšie etapové preteky na svete?

11:13 Legendárni The Cure mieria do Trenčína.

Ich prvý koncert na Slovensku bude oslavou 30 rokov festivalu Pohoda.

10:21 5 cvikov, ktoré robí Tadej Pogačar v posilňovni. Nevyzerajú náročne, ale pomáhajú mu vyhrávať Tour de France aj monumenty.

Pogačarov tréning v posilňovni nie je o tom, aby vyzeral ako Arnold Schwarzenegger. Je o tom, aby bol na bicykli čo najefektívnejší.

Včera 21:27 COROS odstraňuje jazykovú bariéru v hodinkách aj aplikácii.

Aktualizácia prináša české prostredie do ekosystému značky.

Včera 19:40 Avinox predstavil prototyp motora s integrovanou prevodovkou.

Koncept MG kombinuje motor Avinox M2S s prevodovkou v štýle e-CVT, rekuperáciou a možnosťou automatického radenia.

Zavrieť reklamu