Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Chrániče Dainese Trail Skins 2

Dainese Trail Skins 2 sú pokračovaním obľúbených, ľahkých a funkčných kolenných chráničov.
Biker

Do sezóny 2017 prinášajú nové technológie a materiály pre ochranu kĺbov, nízku váhu a o 40% vyššiu priedušnosť. Vďaka perforácii chrániča koleno neustále obchádza prúd vzduchu, preto sú Trail Skins 2 vhodné aj na celodenné jazdy a nemalé stúpania, kde jazdcov neobmedzujú v pohybe a zbytočne neprehrievajú kolená.

Pre ideálne sadnutie majú chrániče dva suché zipsy, ktoré zo spodnej strany lemujú silikónové pásy zabraňujúce padaniu chráničov. Koleno chránia okrem hlavného chrániča voči nárazom spredu aj bočné penové chrániče pred nepríjemnými udreniami od rámu či predstavca.

cena: 79,90 eur kolenné chrániče a 69,90 eur lakťové chrániče.

https://dainese.sk/c/bicykel/trail-skins-2

Aktuality

18:45 Tahnee Seagrave vyhrala svetový pohár v zjazde vo Val di Sole, v mužoch dominoval Amaury Pierron (+video).

Tahnee Seagrave a Amaury Pierron dokazujú, že ich forma sa dostáva opäť na vrchol. Tahnee Seagrave vyhrala preteky svetového pohára po troch rokoch a Amaury sa z víťazstva tešil po prvýkrát po návrate medzi pásky po zranení.

Včera 19:51 Video: CTM Racing tím na pretekoch svetového pohára v endure v rakúskom Leogagnu.

Na sveťáku (EDR) v Leogangu to bola tento rok čistá šmýkačka. Ako sa s tým vysporiadali jazdci továrenského tímu CTM si pozriete vo vlogu.

Včera 17:25 Jasper Philipsen vyhral v šprinte tretiu etapu Okolo Belgicka.

Na druhom mieste skončil Olav Kooij a tretí finišoval Gerben Thijssen pred Timom Merlierom.

Včera 17:16 Giovanni Aleotti vyhral po záverečnom sóle 3. etapu Okolo Slovinska.

Aleotti zaútočil z vedúcej skupiny v zjazde po stúpaní Ravnica, 8 km pred cieľom kopcovitej etapy, svoje sólo úspešne priviedol až do cieľa a dostal sa aj do vedenia celkovej klasifikácie. Na druhom mieste skončil Jhonatan Narváez a tretí finišoval Jordan Jegat.

Včera 17:00 Joao Almeida vyhral horskú 6. etapu Okolo Švajčiarska, ktorú pre sneženie výrazne skrátili.

Etapa mala len 42 kilometrov a rozhodovalo sa v stúpaní Blatten (5,8 km / 8,8 %). Za Almeidom skončil na druhom mieste jeho tímový kolega z UAE Emirates a líder celkovej klasifikácie Adam Yates a tretí finišoval Mattias Skjelmose.

Zavrieť reklamu