Canon EOS 77D

Kreativita na dosah ruky. Dosiahnite nové digitálne ciele so zrkadlovkou, ktorá vám umožní väčšiu kontrolu.
Biker

Pretavte svoj potenciál fotografa do reality

Získajte sebavedomie na preskúmanie nových tém a nových spôsobov snímania. Najmodernejšie 45-bodové automatické zaostrovanie prináša obrazy plné detailov a fotoaparát EOS 77D dokáže nasnímať 24,2-megapixelové snímky rýchlosťou 6 snímok za sekundu, vďaka čomu zachytíte tie najprchavejšie momenty.

Váš fotografický štýl sa bude rozvíjať a vy budete mať stále viac kontroly

Keď fotoaparát EOS 77D zoberiete do ruky, všimnete si, ako sú jeho ovládacie prvky prirodzene umiestnené pod končekmi prstov. Vďaka tomu môžete meniť nastavenia bez vzdialenia fotoaparátu od oka. Dotykový displej Vari-angle poskytuje navigáciu v štýle smartfónov a alternatívne uhly snímania.

Podeľte sa o svoju predstavivosť so svetom

Vďaka vždy zapnutému prepojeniu Bluetooth® sa ľahko prepojíte cez sieť Wi-Fi so smartfónom a tabletom. Fotoaparát tak môžete ovládať diaľkovo.

Včera 17:45 Phil Bauhaus vyhral v šprinte druhú etapu Okolo Slovinska a dostal sa do vedenia celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Alberto Dainese a tretí finišoval Luka Mezgec. Zo slovenského tímu Pierre Baguette sa najlepšie umiestnil 19-ročný Čech Daniel Vysočan, ktorý skončil na 46. mieste.

Včera 17:31 Tim Merlier porazil v šprinte Philipsena a vyhral druhú etapu Okolo Belgicka.

Jasper Philipsen skončil na druhom mieste a tretí finišoval Olav Kooij. S Merlierom v cieli oslavoval víťazstvo aj Slovák Martin Svrček, ktorý na belgickom etapáku plní úlohu domestika tímu Soudal Quick-Step.

Včera 17:16 Adam Yates vyhral horskú 5. etapu Okolo Švajčiarska a potvrdil pozíciu lídra celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Yatesov tímový kolega Joao Almeida a skvelý výkon predviedol Egan Bernal, ktorý finišoval na treťom mieste. V rovnakom poradí, ako prišli do cieľa prví traja jazdci, je momentálne aj stav celkového hodnotenia.

12.06.2024 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

12.06.2024 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.