Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

BBB okuliare BSG-53 FullView

Ak uprednostňuje jasný a ničím nerušený výhľad, tak sú tu okuliare BBB FullView. Veľký zorník, ktorý nie je prekrytý žiadnym rámikom, poskytuje ničím nerušený výhľad.
Biker

Polykarbonátové sklo s vysokou mierov odolnosti a 100% UV filtrom, je dokonale opticky vycentorované, pre čo najostrejšie videnie bez deformácii obrazu. Postranné časti rámu sú vyrobené z odolného Grilamidu a majú integrované mäkké gumené časti, pre maximálny komfort a isté držanie. Nastaviteľný nosník, umožňuje jemné doladenie na akýkoľvek tvar nosa a pozíciu okuliarov na tvári. K okuliarom sú dodávané tri sady skiel – zrkadlové, žlté a číre so zrkadlovou úpravou. Ich výmena je jednoduchá a rýchla. Súčasťou je i pevný transportný, ktorý ochráni okuliare, ale i náhradné zorníky.

Cena: 69,95 €

https://bbbcycling.com/sk/bike-wear/sport-glasses/

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu