Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Vyskúšajte novinku Birell Zelený jačmeň pre aktívnych ľudí

Zažite prírodnú silu zeleného jačmeňa v novom nealko pive Birell Zelený jačmeň. Nový Birell s ešte výraznejšou horkou chuťou a vôňou zeleného jačmeňa je ideálnym osviežením pre všetkých, ktorí milujú aktívny život a záleží im na tom, čo jedia a pijú.
Biker

Zelený jačmeň chuť nealko piva ideálne dopĺňa, pretože jačmeň do piva prirodzene patrí. Z pivovarského jačmeňa sa vyrába slad, ktorý je s vodou, chmeľom a špeciálnymi pivovarskými kvasinkami základnou surovinou na varenie Birellu. Okrem toho sa varí rovnako ako klasické pivo, vďaka čomu má plnú pivnú chuť, ktorej horkosť je zvýraznená práve pridaním zeleného jačmeňa. Ako všetky nealko pivá tejto značky, tak aj Birell Zelený jačmeň je vyrobený z čisto prírodných surovín, neobsahuje žiadne konzervanty, či umelé farbivá a v porovnaní so sladenými nealko nápojmi má nižšiu energetickú hodnotu. Novinka zhotovená podľa pôvodnej českej receptúry u nás na Slovensku je dostupná v 0,5 l plechovke a 4-packu za odporúčanú cenu 0,92 €/ks.

www.birell.sk

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu