Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Vyskúšajte novinku Birell Zelený jačmeň pre aktívnych ľudí

Zažite prírodnú silu zeleného jačmeňa v novom nealko pive Birell Zelený jačmeň. Nový Birell s ešte výraznejšou horkou chuťou a vôňou zeleného jačmeňa je ideálnym osviežením pre všetkých, ktorí milujú aktívny život a záleží im na tom, čo jedia a pijú.
Biker

Zelený jačmeň chuť nealko piva ideálne dopĺňa, pretože jačmeň do piva prirodzene patrí. Z pivovarského jačmeňa sa vyrába slad, ktorý je s vodou, chmeľom a špeciálnymi pivovarskými kvasinkami základnou surovinou na varenie Birellu. Okrem toho sa varí rovnako ako klasické pivo, vďaka čomu má plnú pivnú chuť, ktorej horkosť je zvýraznená práve pridaním zeleného jačmeňa. Ako všetky nealko pivá tejto značky, tak aj Birell Zelený jačmeň je vyrobený z čisto prírodných surovín, neobsahuje žiadne konzervanty, či umelé farbivá a v porovnaní so sladenými nealko nápojmi má nižšiu energetickú hodnotu. Novinka zhotovená podľa pôvodnej českej receptúry u nás na Slovensku je dostupná v 0,5 l plechovke a 4-packu za odporúčanú cenu 0,92 €/ks.

www.birell.sk

Aktuality

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Včera 10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

Včera 10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

Včera 09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

Zavrieť reklamu