Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

HELMY SCOTT CADENCE PLUS A CENTRIC PLUS

Takmer štyri roky trval vývoj nových cyklistických heliem SCOTT CADENCE PLUS a SCOTT CENTRIC PLUS. Na sezónu 2017 vám predstavujeme nové typy, v ktorých sú k dokonalosti dotiahnuté tieto vlastnosti: aerodynamika, odvetranie, bezpečnosť a pohodlie.
Biker


Helma SCOTT CADENCE PLUS je určená pre výkonnostných cestných cyklistov. Jej skvelé vlastnosti oceníte nie len pri závodnej jazde, ale aj pri tréningu. Prototyp helmy prešiel sériou aerodynamických testov, pri ktorých sa optimalizoval tvar aj v súvislosti s jej odvetraním. Výsledkom je prilba, u ktorej si sami môžete pomocou výplní v prednej časti regulovať stupeň odvetrania a aerodynamický výkon. Pri zrovnaní s konkurenčnými závodnými helmami porazila aj špeciálne časovkárske modely. Odvetranie a bezpečnosť zaisťuje unikátny systém SCOTT AIR MIPS. Helmu na hlavu usadíte pohodlne zásluhou dokonalého upínania HALLO FIT.

Helma SCOTT CENTRIC PLUS využíva rovnaké pokročilé technológie, ako helma CADENCE – systémy SCOTT AIR MIPS a HALLO FIT. Je určená na horskú aj cestnú cyklistiku.

https://www.scott-sports.com/cz/cs/page/gyhitg

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu