Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

HELMY SCOTT CADENCE PLUS A CENTRIC PLUS

Takmer štyri roky trval vývoj nových cyklistických heliem SCOTT CADENCE PLUS a SCOTT CENTRIC PLUS. Na sezónu 2017 vám predstavujeme nové typy, v ktorých sú k dokonalosti dotiahnuté tieto vlastnosti: aerodynamika, odvetranie, bezpečnosť a pohodlie.
Biker


Helma SCOTT CADENCE PLUS je určená pre výkonnostných cestných cyklistov. Jej skvelé vlastnosti oceníte nie len pri závodnej jazde, ale aj pri tréningu. Prototyp helmy prešiel sériou aerodynamických testov, pri ktorých sa optimalizoval tvar aj v súvislosti s jej odvetraním. Výsledkom je prilba, u ktorej si sami môžete pomocou výplní v prednej časti regulovať stupeň odvetrania a aerodynamický výkon. Pri zrovnaní s konkurenčnými závodnými helmami porazila aj špeciálne časovkárske modely. Odvetranie a bezpečnosť zaisťuje unikátny systém SCOTT AIR MIPS. Helmu na hlavu usadíte pohodlne zásluhou dokonalého upínania HALLO FIT.

Helma SCOTT CENTRIC PLUS využíva rovnaké pokročilé technológie, ako helma CADENCE – systémy SCOTT AIR MIPS a HALLO FIT. Je určená na horskú aj cestnú cyklistiku.

https://www.scott-sports.com/cz/cs/page/gyhitg

Aktuality

Včera 18:19 Nový Trek Top Fuel Gen 4 má aktualizovanú geometriu a vylepšenú kinematiku, navyše z neho môže byť mullet.

Modelový ročník Trek Top Fuel 2025 Gen 4 je skôr prepracovaným modelom tretej generácie než prevratnou novinkou v ponuke výrobcu. Ponúka však niektoré vylepšenia, ktoré možno oceníte.

Včera 15:58 Tadej Pogačar prekonal na Tour de France ďalší historický rekord šialeným výkonom v stúpaní Plateau de Beille.

Rekord Marca Pantaniho z roku 1998 prekonal o tri a pol minúty. V 15,8-kilometrovom stúpaní s prevýšením 1235 metrov mal za necelých 40 minút neuveriteľne vysoký priemerný výkon 6.98 ᵉW/Kg resp. 460 wattov.

Včera 15:54 Richard Tandara skončil na výbornom 2. mieste v medzinárodných zjazdových pretekoch v Saalbachu.

Propain Rookies Cup pokračoval svojím tretím kolom, ktoré sa uskutočnilo v rakúskom Saalbachu. Ide o medzinárodné preteky, ktoré lákajú množstvo mladých jazdcov a dá sa povedať, že sa tu stretávajú budúci elitní jazdci svetového pohára v zjazde.

Včera 14:07 Fotogaléria: Najlepšie momenty 15. etapy Tour de France 2024.

Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour tretím etapovým víťazstvom. Pozrite si skvelé fotografie z pätnástej etapy Tour de France 2024.

Včera 12:36 Rasťo Baránek vyhral zjazdové preteky v poľskej Czarnej Góre.

Preteky boli zaradené do seriálu českého pohára a odjazdili sa na náročnej zjazdovej trati s premenlivými podmienkami.

Zavrieť reklamu