Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

SCOTT SPARK 2017

SCOTT Spark je jedným z najúspešnejších celoodpružených bicyklov na okruhu Svetového poháru a zároveň aj najobľúbenejším modelom pre amatérskych cyklistov. Na rok 2017 pripravil SCOTT úplne novú geometriu rámu a s použitím špičkových materiálov dosiahol jeho mimoriadne nízku hmotnosť 1749g vrátanie tlmiča a príslušenstva.
Biker

Tiež zadný tlmič je uložený novým spôsobom – systém Trunnion citlivejšie reaguje na zmeny terénu a zaručuje hladký chod tlmenia. Séria SCOTT Spark RC obsahuje 4 závodné modely so zdvihom 100mm. Rám je optimalizovaný na 1-prevodník a aj pri veľmi nízkej hmotnosti si zachováva náležitú tuhosť a odolnosť. Na bicykloch sú použité špičkové komponenty Syncros SL.

SCOTT Spark nie sú len závodné bicykle, pre všetkých nadšených cyklistov je v ponuke veľa variantov tohto obľúbeného modelu so zdvihom 120mm a vybrať si môžete aj priemer kolies – všetky modely sú dostupné s rozmerom 27,5″ aj 29″. Pre ešte väčšiu zábavu v terénu je tu pre vás novinka v podobe modelu SCOTT SPARK PLUS so širšími pneumatikami.

https://www.scott-sports.com/cz/cs/page/spark

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu