Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Oprava defektov

Test: Smart systém JetValve

Ak máte radi technologické vychytávky, ktoré sú okrem zaujímavého vzhľadu aj funkčné, značka JetValve má niečo pre vás.
Hodnotenie: 3.5/5
19
Biker
Test: Smart systém JetValve

Tento inteligentný systém uchytenia plniaceho ventilu s CO2 bombičkou sa montuje na sedlovku pomocou silikónových popruhov. V sade okrem držiaku a plniaceho ventilu dostanete aj dve rezervné 16g CO2 bombičky. Celý systém je kompaktný a vhodný na rýchle fúkanie všetkých typov ventilov.

Jedna bombička dokáže nafúkať dušu horského biku až na 40 psi, v prípade cesťáku až 120 psi. Už teda nemusíte so sebou nosiť pumpu – tento systém robí z hustenia plášťov rýchlu a nenáročnú záležitosť.

V ponuke je kompletné príslušenstvo, ako aj uchytenie s držiakom pod fľašku, či inteligentný systém, ktorý obsahuje jeden pár montážnych páčiek, plniaci ventil a dve CO2 bombičky, ako aj samolepiace záplaty pre rýchlu opravu defektov.

www.made4bike.sk

Aktuality

Včera 16:39 43-ročný Alejandro Valverde suverénne vyhral gravelové preteky Svetového pohára La Indomable.

Valverde zvíťazil na 96-kilometrovej trati s prevýšením 2 400 m v španielskej provincii Almeria. Na druhom mieste skončil francúzsky jazdec Hugo Drechou (Groove Gravel) pred Portugalčanom Tiagom Ferreirom (Vouzela BH).

19.04.2024 Po Cape Epic potvrdzujú Števková s Krahulcovou výbornú formu aj na pretekoch 4 Islands, kde sú priebežne na 3. mieste (+ galéria).

Slovenské duo pretekárok Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou nastúpili do ďalších etapových pretekov dvojíc, tentokrát v Chorvátsku na podujatí 4 Islands. V pretekoch sa im darí a zatiaľ v každej etape skončili na vynikajúcom 3. mieste!

19.04.2024 Video: Toto je trať 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

Minulý týždeň odštartoval seriál svetového pohára v horskej cyklistike podujatiami XCC a XCO v brazílskej Mairiporã. Pretekári mali niekoľko dní na oddych a doladenie formy a už počas soboty a nedele sa môžeme tešiť na druhé kolo svetového pohára.

19.04.2024 Juan Pedro López je celkovým víťazom pretekov Okolo Álp, poslednú etapu vyhral Aurélien Paret-Peintre.

26-ročný Španiel si pripísal na talianskych etapových pretekoch svoje prvé profesionálne víťazstvo, keď vyhral tretiu etapu, a zároveň sa stal po prvýkrát víťazom celkovej klasifikácie.

19.04.2024 Fotogaléria: Ako Peter Sagan jazdil aj varil na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

„Takto dobre som sa necítil už asi 10 rokov,“ povedal Peter pri našej poslednej spoločnej večeri. „Som naozaj rád, že sme sa tu stretli takáto skvelá partia a dúfam, že sa takto ešte stretneme.“

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu