Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Vyliečte si zranenia rýchlo

Dolobene gél pomáha jazdcom výrazne skrátiť liečenie úrazov.
Biker

Každý jazdec si na biku zažije najrozličnejšie zranenia. Dolobene gél má vďaka svojmu jedinečnému zloženiu 3 v 1 jediný účel: vyliečiť ich čo najrýchlejšie. Dolobene môžete použiť na širokú škálu úrazov aj dlhotrvajúcich problémov. Pomôže vám vyliečiť pomliaždeniny aj natiahnuté svaly, rozličné presilenia, zápaly či natrhnutia šliach a svalov a urýchľujú tiež hojenie vykĺbenín a podvrtnutí.

Rýchly účinok Dolobene zaisťujú 3 zložky: Heparín prekrvuje miesto poranenia. Pôsobí tak proti opuchu a zápalu a rýchlo lieči pomliaždeniny. Dimetylsulfoxid tíši bolesť a odstraňuje zápal. D-pantenol chráni kožu a urýchľuje jej regeneráciu.

Dolobene sa navyše používa veľmi jednoducho:
Gél sa ľahko rozotiera a vstrebáva a stačí ho 2- až 4-krát denne natrieť na poranené miesto. Nenechajte sa zastaviť svojimi zraneniami. Urýchlite liečenie s Dolobene gélom.

Viac info nájdete na: www.dolobene.sk

Liek nie je viazaný na lekársky predpis. Gél Dolobene je liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje heparín, DMSO a D-pantenol. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták. O správnom použití lieku a prípadných nežiaducich účinkoch sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Aktuality

10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.

08:58 Na Giro d’Italia je dnes deň voľna. Pogačar vedie tak suverénne, že zvyšok Gira môže ísť už len ako tréning na Tour.

V celkovej klasifikácii sú priebežne na druhom a treťom mieste Geraint Thomas a Dani Martínez so stratou necelých sedem minút, takže Pogačarovi už fakticky stačí prísť v bezpečí do Ríma.

Včera 17:33 Nezastaviteľný Tadej Pogačar zaútočil 14 km pred cieľom a suverénne vyhral kráľovskú etapu Giro d’Italia.

Výborným výkonom prekvapil Nairo Quintana, ktorý skončil v 15. etape na druhom mieste a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pogačar si výrazne navýšil náskok v celkovej klasifikácii na necelých sedem minút pred Geraintom Thomasom a Danielom Martínezom.

Zavrieť reklamu