Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Tlačové správy

Magnézium proti únave a vyčerpaniu

Cítite neustálu únavu, trápi vás celkové vypätie organizmu či vyčerpanie a strata energie? Nielen pri proaktívnych workoholikoch, športovcoch a tehotných ženách sa dopyt po množstve magnézia v našom tele pripomína s pribúdajúcim vekom. Magnézium chýba viac než tretine obyvateľstva.
Biker
Magnézium proti únave a vyčerpaniu

Magnézium s kombináciou vitamínu B6 aktívne prispievajú k normálnej činnosti svalov, udržaniu normálneho stavu kostí a zubov, zníženiu miery únavy a vyčerpania, normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy, normálnemu fungovaniu metabolizmu, ale aj činnosti imunitného systému.

Výživový doplnok Maxivita Magnézium + B6 sú šumivé tablety bez pridaného cukru vhodné i pre diabetikov. Vynikajúca príchuť grepu a maliny je vhodná na to práve letné osvieženie počas náročných dní. Balenie obsahuje 20 tabliet, pričom odporúčané dávkovanie je jedna tableta denne pre to správne naštartovanie vášho organizmu.

Viac na www.nasevitaminy.sk alebo www.vitar.sk

Aktuality

Včera 18:00 Elektrofyziologické vyšetrenie srdca Petra Sagana neukázalo žiadne abnormality.

Elektrofyziologické vyšetrenie srdca je špecializovaná procedúra, ktorá sa používa na diagnostiku a liečbu abnormálnych srdcových rytmov. V prípade Petra Sagana sa vykonala iba diagnostika.

Včera 14:39 Informácie o operácii srdca Petra Sagana nie sú pravdivé. Po arytmii mu dali senzor na monitorovanie tepu.

O údajnej operácii srdca  napísal taliansky denník La Gazzetta dello Sport. Priamo od Petra Sagana sme však zistili, že tieto informácie neboli pravdivé.

Včera 12:30 Peter Sagan mal na pretekoch arytmiu, srdcový tep mu budú monitorovať.

Najznámejší slovenský cyklista Peter Sagan mal po pretekoch v španielskej Chelve abnormálnu tachykardickú epizódu a jeho srdcová frekvencia presiahla 200 úderov za minútu.

Včera 11:22 Scott rozšíril rodinu ľahkých elektrobicyklov o nový Voltage eRide s hmotnosťou pod 18 kg.

Tento e-bike vychádza z platformy Genius, má integrovaný tlmič so zdvihom 155 mm, motor s krútiacim momentom 50 Nm a tri rôzne možnosti nastavenia odpruženia.

Včera 10:40 Video: Šialený zjazd a skvelý súboj Sagana, Nibaliho a Urána na pretekoch Okolo Ománu v roku 2014.

Zjazd v (teraz zakázanom) supertuck-u, bunny-hop cez ostrovček a víťazný šprint.

Zavrieť reklamu