Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

KING sa vracia do Novej Dubnice!

Organizátori najstaršieho MTB maratónu na Slovensku po 14 rokoch ponúkajú skutočným borcom trať s dĺžkou 104 km a prevýšením 3870 m.
Biker
KING sa vracia do Novej Dubnice!

Trať KING bola súčasťou „Dubničáku“ už v roku 2000, s dĺžkou 167 km a prevýšením 5233 m. V roku 2001 prešlo ťažkých 176 km / 5393 m stúpania 18 bikerov z 30, odmenou je doživotné štartovné na maratóne zdarma.

Tohtoročný KING ťa zavedie do magického prostredia Strážovských vrchov, čakajú ťa samé výživné výšľapy a fasa zjazdy. Prejdeš si cez Opatovskú dolinu, Čvirigovec, Trenčianske Teplice, okolie Žihľavníka, krutý vrch Baske (2x), Kamenné vráta, Kýšky, Grófovec a Slimáková. Časový limit 10 hodín. Zábava zaručená!

Viac info o tratiach a prihlasovaní na Continental Novodubnický maratón hľadaj na www.maraton.sk, alebo na sociálnej sieti.

Aktuality

12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

Včera 16:28 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Včera 10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

15.04.2024 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Zavrieť reklamu