Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!

Máme výherkyne losovania o štartovné na Kellys Greenbike Tour 2015!!

Bolo veru ťažké prehrabať sa správnymi odpoveďmi a vylosovať. Nuž ale misia je splnená a my už vieme, ktoré že udatné BIKERKY nebudu za štartovné musieť platit ani cent.
Biker

Prvá hviezda tohto večera je Misel Nazadova – ozvi sa nám prosím a nechaj nám na seba kontakt, predáme organizátorom. A ďaľšia hviezda tohto večera je Zlatica Muchová – tak isto ťa poprosíme, aby si nám napísala a nechala na seba kontakt. Díky a babám držíme palce.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a vidíme sa na Kellyse. 😉

Aktuality

Včera 17:40 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Včera 17:29 Som zničený, nedokázal som vypiť ani celé pivo, hovorí Geraint Thomas po Giro d’Italia.

Thomas bol na Gire oblečený v ružovom drese až osem etáp a prišiel oň v predposlednej etape. 37-ročný Welšan bol veľmi blízko k tomu, aby sa stal najstarším víťazom Giro d’Italia, no po neuveriteľnom výkone Rogliča v časovke sa musí uspokojiť s druhým miestom.

Včera 17:20 Český seriál Po trailech přes hory pokračuje treťou sériou aj na RTVS.

TElevízna stanica RTVS Šport odvysiela kompletnú 3. sériu Po trailech přes hory. Prvý diel uvidíte na televíznych obrazovkách už v sobotu 3. júna od 13:10 hod.

Včera 16:51 Českí bikeri sa po zjazde z Mera Peak zhodli, že dobrovoľne riskovali svoje životy.

Tomáš Zejda a Ondřej Novák sa vrátili z Nepálu, kde sa v uplynulých dňoch výrazným spôsobom zapísali do histórie svetového športu. Ako vôbec prvým na svete sa im podarilo zjazdiť na bicykloch nepálsku horu. Konkrétne Mera Peak (6 476 m.n.m.), ktorá je najvyššou turistickou horou, ktorú je možné zdolaž bez špeciálneho horolezeckého vybavenia.

Včera 14:34 Tím Bahrain Victorious na Tour de France zmení farby dresov aj bicyklov.

Biely dizajn inšpirovaný perlami vzdáva hold bohatej histórii Bahrajnu. Krajina známa ako „Perla zálivu“, má veľké dedičstvo zakorenené v prosperujúcom perlovom priemysle, ktorý v regióne prekvital.

Zavrieť reklamu