Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

SÚŤAŽ: Ako a prečo jazdíte na bicykli? Vyplňte anketu a zapojte sa do súťaže o tretry Trek RSL Knit Road

Ako často jazdíte na bicykli? Aký bicykel používate najčastejšie? Vyplňte sedem rýchlych anketových otázok a zapojte sa do súťaže o cyklistické tretry Trek RSL Knit Road v hodnote 449,99 eur.
Biker
0%

Ktorej disciplíne cyklistiky sa venujete primárne?

Aký bicykel používate najčastejšie?

Za akým účelom jazdíte na bicykli?

Aký je váš obľúbený terén na jazdu na bicykli?

Ako často jazdíte na bicykli?

Ako hodnotíte svoju spokojnosť s cyklistickou infraštruktúrou / legálnymi trailami vo vašom okolí?

Ako by ste ohodnotili svoju úroveň v cyklistike?

Súťaž o cyklistické tretry Trek RSL Knit Road
Ďakujeme za účasť. Úspešne sme vás zaradili do súťaže o cyklistické tretry Trek RSL Knit Road.

Víťaza budeme kontaktovať prostredníctvom emailu 23. mája 2024.

Zdieľajte svoje výsledky s priateľmi

Vyplňte svoje meno a emailovú adresu a zapojte sa do súťaže o cyklistické tretry Trek RSL Knit Road.

Podmienky

Po dokončení ankety vyplňte svoje meno, priezvisko a emailovú adresu, a automaticky ste zaradení do súťaže o cyklistické tretry Trek RSL Knit Road. Víťaz získa cyklistické topánky Trek RSL Knit Road v bielej farbe, pričom veľkosť si vyberie sám. Víťaza budeme kontaktovať prostredníctvom emailu v piatok 24. mája 2024.

O čo súťažíte?

Tretry Trek RSL Knit Road

Cyklistické tretry Trek RSL Knit Road boli navrhnuté pre jazdcov, ktorí požadujú, aby boli tretry tesné, ale zároveň pohodlné a zaisťovali výkon pri najnáročnejších závodoch.

RSL Knit majú špeciálny pletený zvršok, pružné zóny METNET, podporné pásky a dve doťahovacie kolieska BOA Li2.

Vďaka podrážke zo 100% OCLV karbónu ponúkajú tretry RSL Knit maximálne pohodlie pri jazde na ceste a účinný prenos sily. Sú dostupné v bielo-šedej a čierno-zlatej farebnej variante.

Cena cestných topánok Trek RSL Knit je 449,99 eur.

Zapojením sa do súťaže a vyplnením osobných údajov udeľujem súhlas spoločnostiam Sportmedia s.r.o. so sídlom na adrese Na Hrebienku 35, 811 02 Bratislava, IČO: 43878971, ako prevádzkovateľovi portálu www.biker.sk a spoločnosti Trek Bicycle Corporation Ltd, so sídlom 9 Sherbourne Drive, Tilbrook Milton Keynes, Buckinghamshire, MK7 8HX, Veľká Británia, IČO: 2355933 so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, a e-mailový kontakt na účely realizovania online súťaže, odovzdanie výhry a oslovenia s ponukou produktov a služieb a ďalších marketingových aktivít uskutočňovaných spoločnosťou Sportmedia s.r.o. a Trek Bicycle Corporation Ltd.

Celé znenie a podmienky súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Aktuality

10:48 Video: Julian Alaphilippe daroval Mircovi Maestrimu dres z víťaznej etapy na Giro d’Italia.

Alaphilippe vyhral dvanástu etapu po 130 km v úniku a 11-kilometrovom sóle, pričom veľkú časť trasy prešiel v úniku len vo dvojici s Talianom Mircom Maestrim, a práve vďaka nemu dokázal ušetriť dostatok síl na záverečný víťazný útok.

10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.

08:58 Na Giro d’Italia je dnes deň voľna. Pogačar vedie tak suverénne, že zvyšok Gira môže ísť už len ako tréning na Tour.

V celkovej klasifikácii sú priebežne na druhom a treťom mieste Geraint Thomas a Dani Martínez so stratou necelých sedem minút, takže Pogačarovi už fakticky stačí prísť v bezpečí do Ríma.

Zavrieť reklamu