Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Specialized Test Days, Žilina: Príďte si vyskúšať najnovšie bicykle od Specializedu

Termín Specialized Test Days v Žiline v spolupráci s predajňou Velosprint Žilina je stanovený, nezabudnite si ho teda pridať do svojich kalendárov!
Biker
Specialized Test Days, Žilina: Príďte si vyskúšať najnovšie bicykle od Specializedu

Testovacia akcia Specialized Test Days sa uskutoční v Žiline počas víkendu 13. a 14. apríla, konkrétne na adrese Vysokoškolákov 41.

Pripravili sme pre vás rad vzrušujúcich testovacích jázd – napríklad ste už počuli o cestných bicykloch Tarmac SL8 a Roubaix SL8, ktoré sú vďaka kombinácii aerodynamiky, nízkej hmotnosti a kvality jazdy považované za jedny z najrýchlejších závodných bicyklov na svete?

Alebo by ste chceli vyskúšať naše vedúce modely v kategórii horských bicyklov, Epic 8 a Epic 8 Evo, ktoré sú evolúciou našej víťaznej platformy XC závodov a kombinujú schopnosti, efektivitu a ľahkosť integrácie, aby priniesli jazdcom najrýchlejší XC zážitok na svete.

A pre fanúšikov elektrobicyklov máme skvelú správu – Turbo Levo a Levo SL, ktoré vás ohromia svojim výkonom a prinesú úplne nový rozmer jazdy. A nezabudnite na Diverge, naše najnovšie gravel koleso, ktoré je pripravené na akýkoľvek terén.

Bicykle na testovanie si môžete rezervovať online na webe www.testthebest.bike.

Zoznam a veľkosti testovacích bicyklov:

 

Aktuality

Včera 22:40 Simona Kuchyňková po skvelom výkone vyhrala preteky Svetového pohára v endure v Poľsku.

Len pred pár dňami sa Kuchyňková tešila z tretieho miesta v úvodnom kole Svetového pohára v endure vo Finale Ligure, no v Poľsku svoje súperky porazila a v kategórii do 21 rokov bola najrýchlejšia.

Včera 18:18 22-ročný Belgičan takmer prišiel o výhru kvôli predčasnej oslave na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Fotofiniš štvrtej etapy nakoniec ukázal, že Warre Vangheluwe bol na cieľovej čiare o pár milimetrov skôr ako víťaz predošlých dvoch etáp a priebežný líder celkovej klasifikácie Sam Bennett. Mladý Belgičan dosiahol svoje prvé profesionálne víťazstvo.

Včera 17:37 Jonathan Milan vyrovnal Pogačarov hetrik a v šprinte vyhral tretiu etapu na Giro d’Italia.

Taliansky šprintér je suverénne najlepším šprintérom na Gire a v trinástej etape zvíťazil pred Stanislawom Aniolkowskim a Philom Bauhausom.

Včera 12:42 Zranený fotograf fotí televízny prenos z Giro d’Italia a vytvára skvelé umelecké fotografie.

Jered Gruber je bezpochyby jedným z najlepších fotografov cestnej cyklistiky na svete. Musel však podstúpiť operáciu kolena, kvôli čomu nemôže fotiť na Gire, a tak si vymyslel skutočne kreatívny spôsob, ako zachytiť momenty na talianskej Grand Tour.

Včera 11:41 Fotogaléria: 15 skvelých fotografií z víťazstva Juliana Alaphilippea na Giro d’Italia.

„Išli sme najprv vo veľkej skupine a potom som si spolu s Mircom Maestrim povedal: Ideme. Aj on si dnes naozaj zaslúžil vyhrať, bol úžasný a spolupracovalo sa nám super.“

Zavrieť reklamu