Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Haibike SDuro HardFour RX 2016

Absolútna novinka z produkcie nemeckej značky Haibike na rok 2016, ktorá vyhrala cenu Award v kategórii elektrobicyklov za inováciu a funkčnosť.
Biker

Jedná sa o detský e-bike na 24″ kolesách s pohonom Yamaha. Tvar hliníkového rámu bol prevzatý od svojho úspešného dospeláckeho brata SDuro HardSeven a výška rámu je 34cm. Narozdiel od dospeláckych verzií je maximálna rýchlosť limitovaná na 20 km/h , ale maximálny krútiaci moment motora Yamaha ostáva rovnakých 80 Nm so Zero Caddence systémom, ktorý reaguje záťahom okamžite po zašlapnutí do pedálov. Kapacita batérie je 400 Wh čož je dostačujúce na dojazd okolo 100 km.

Displej ako ho poznáme z iných modelov bol odstránený a bol zakomponovaný do robustného ovládača na ľavej strane riadítok. Predchádza sa tým ulomeniu displeja pri pádoch. Celkovo je bicykel veľmi hravý s výbornými jazdnými vlastnosťami a skvelým dizajnom, ktorý je určený hlavne pre chlapcov. Pre mladé slečny máme k dispozícii obdobný e-bike Haibike SDuro HardFour Life v dievčenských farbách.

Viac na: http://www.haibike.de/

Aktuality

11:08 Pogačar dopuje, Vingegaard dopuje, všetci dopujú… Dopingoví „fanúšikovia“ cyklistiky sa opäť ozývajú.

Je úplne jedno, čo sa stane – ktokoľvek vyhrá, akýmkoľvek spôsobom – vždy dopuje. Takíto ľudia by vám neverili ani nos medzi očami a spochybnili by aj malú násobilku. Smutné je, že ich stále pribúda.

Včera 21:10 Video: Mark Cavendish prišiel zničený do cieľa náročnej horskej etapy Tour de France, ale časový limit stihol.

Pätnásta etapa mala necelých 200 km a prevýšenie cez 5000 metrov, takže pre šprintérov bolo veľmi náročné, aby zvládli prísť do cieľa v časovom limite. Nakoniec sa to podarilo všetkým okrem Brama Weltena z tímu dsm-firmenich PostNL.

Včera 17:28 Tadej Pogačar predviedol ďalší neuveriteľný výkon a vyhral už tretiu etapu na Tour de France.

Jonas Vingegaard zaútočil 10,3 km pred cieľom v rozhodujúcom stúpaní Plateau de Beille, ale Pogačar bez problémov zareagoval a o 5 km neskôr sám zaútočil. Tadej Pogačar prišiel do cieľa osamote s viac ako minútovým náskokom pred Vingegaardom a tretí Remco Evenepoel prešiel cieľom s takmer trojminútovou stratou.

Včera 16:36 Pelotónom na Tour de France sa šíri COVID-19, organizátori opäť zaviedli povinné respirátory.

Kvôli Covidu už z Tour odstúpili Tom Pidcock, Juan Ayuso a Michael Mørkøv.

Včera 15:49 Video: Divák hodil Pogačarovi aj Vingegaardovi do tváre zemiakové lupienky. Polícia ho už zatkla.

Dva kilometre pred cieľom 14. etapy Tour de France stál nevychovaný divák, ktorý hodil chipsy do tváre najprv Tadejovi Pogačarovi a o pár sekúnd neskôr aj Jonasovi Vingegaardovi, ktorý prenasledoval Slovinca v žltom drese.

Zavrieť reklamu