Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Haibike SDuro HardFour RX 2016

Absolútna novinka z produkcie nemeckej značky Haibike na rok 2016, ktorá vyhrala cenu Award v kategórii elektrobicyklov za inováciu a funkčnosť.
Biker

Jedná sa o detský e-bike na 24″ kolesách s pohonom Yamaha. Tvar hliníkového rámu bol prevzatý od svojho úspešného dospeláckeho brata SDuro HardSeven a výška rámu je 34cm. Narozdiel od dospeláckych verzií je maximálna rýchlosť limitovaná na 20 km/h , ale maximálny krútiaci moment motora Yamaha ostáva rovnakých 80 Nm so Zero Caddence systémom, ktorý reaguje záťahom okamžite po zašlapnutí do pedálov. Kapacita batérie je 400 Wh čož je dostačujúce na dojazd okolo 100 km.

Displej ako ho poznáme z iných modelov bol odstránený a bol zakomponovaný do robustného ovládača na ľavej strane riadítok. Predchádza sa tým ulomeniu displeja pri pádoch. Celkovo je bicykel veľmi hravý s výbornými jazdnými vlastnosťami a skvelým dizajnom, ktorý je určený hlavne pre chlapcov. Pre mladé slečny máme k dispozícii obdobný e-bike Haibike SDuro HardFour Life v dievčenských farbách.

Viac na: http://www.haibike.de/

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu