Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Poď na film do Nostalgie – THE PROGRAM: PÁD LEGENDY

21.10. ST 19:30 THE PROGRAM: PÁD LEGENDY / THE PROGRAM, Stephen Frears, Brit./Fr., 2015, 104 min., 2D, angl. ver., tit., MP, vstup: 3.50/4.00 €. Určite pozri Trailer!
Biker
Poď na film do Nostalgie – THE PROGRAM: PÁD LEGENDY

Životopisný thriller Stephena Frearsa mapuje pravdivý príbeh vzostupu a pádu cyklistickej legendy Lancea Armstronga, oslavovaného i zatracovaného 7-násobného šampióna Tour de France. Svet potrebuje hrdinov a Lance Armstrong bol elementárnym športovým hrdinom. Po vyčerpávajúcom boji s rakovinou sa vrátil k cyklistickej kariére v roku 1999 ešte odhodlanejší ako kedykoľvek predtým a s pohľadom pevne upriameným na víťazstvo na najprestížnejších cyklistických pretekoch sveta Tour de France.

S pomocou neslávneho talianskeho lekára Michela Ferrariho a tímového riaditeľa Johana Bruyneela vyvinul najdômyselnejší dopingový program v histórii športu. Tento program umožňoval Lanceovi a jeho americkým spolujazdcom dominovať svetovej cyklistike a zvíťaziť na Tour bezprecedentných sedemkrát. Do športového dôchodku odchádza ako jeden z najväčších športových hrdinov našej doby s miliónmi dolárov vo vrecku. Usvedčujúce dôkazy však nakoniec Armstronga odhalia ako najväčšieho podvodníka v histórii športu. Jedno je isté – Lance Armstrong mal víťazstvo v krvi. (EURÓPSKE OKO)

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu