Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Poď na film do Nostalgie – THE PROGRAM: PÁD LEGENDY

21.10. ST 19:30 THE PROGRAM: PÁD LEGENDY / THE PROGRAM, Stephen Frears, Brit./Fr., 2015, 104 min., 2D, angl. ver., tit., MP, vstup: 3.50/4.00 €. Určite pozri Trailer!
Biker
Poď na film do Nostalgie – THE PROGRAM: PÁD LEGENDY

Životopisný thriller Stephena Frearsa mapuje pravdivý príbeh vzostupu a pádu cyklistickej legendy Lancea Armstronga, oslavovaného i zatracovaného 7-násobného šampióna Tour de France. Svet potrebuje hrdinov a Lance Armstrong bol elementárnym športovým hrdinom. Po vyčerpávajúcom boji s rakovinou sa vrátil k cyklistickej kariére v roku 1999 ešte odhodlanejší ako kedykoľvek predtým a s pohľadom pevne upriameným na víťazstvo na najprestížnejších cyklistických pretekoch sveta Tour de France.

S pomocou neslávneho talianskeho lekára Michela Ferrariho a tímového riaditeľa Johana Bruyneela vyvinul najdômyselnejší dopingový program v histórii športu. Tento program umožňoval Lanceovi a jeho americkým spolujazdcom dominovať svetovej cyklistike a zvíťaziť na Tour bezprecedentných sedemkrát. Do športového dôchodku odchádza ako jeden z najväčších športových hrdinov našej doby s miliónmi dolárov vo vrecku. Usvedčujúce dôkazy však nakoniec Armstronga odhalia ako najväčšieho podvodníka v histórii športu. Jedno je isté – Lance Armstrong mal víťazstvo v krvi. (EURÓPSKE OKO)

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu