Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Inzercia

Preskúmajte Novú éru s ebajkmi Fiido

Budúcnosť mobility je dnes naozaj diskutovanou témou a to najmä vo veľkých mestách. Ako ideálne riešenie sa môže javiť využívanie elektrických bicyklov, napríklad od značky Fiido.
Matúš Bušík
Preskúmajte Novú éru s ebajkmi Fiido

Ebajky Fiido prinášajú revolúciu v doprave s jej sériou klasických aj skladacích elektrických bicyklov, ktoré sú kombináciou pohodlia, výkonu a udržateľnosti.

Fiido sa usiluje o transformáciu spôsobu, akým sa ľudia prepravujú. Ebajky sú navrhnuté tak, aby splnili potreby moderných cestovateľov a vyznačujú sa kombináciou štýlu, efektívnosti a ekologickej udržateľnosti.

Ebajky sú poháňané výkonnými elektromotormi, ktoré vám umožňujú pohodlne sa presúvať bez námahy. S rôznymi rýchlostnými režimami a nastaveniami asistencie pri jazde vám tieto ebajky umožňujú prispôsobiť svoju jazdu podľa vašich potrieb. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú ich dlhú životnosť aj v náročných podmienkach.

Preskúmajte širokú ponuku elektrických bicyklov a objavte nový spôsob, ako sa dopravovať v meste a užívať si aj jazdu v teréne. Či už sa rozhodnete pre skladacie alebo klasické ebajky Fiido, zažijete cestovanie novej éry.

www.fiido.sk

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu