Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Inzercia

Preskúmajte Novú éru s ebajkmi Fiido

Budúcnosť mobility je dnes naozaj diskutovanou témou a to najmä vo veľkých mestách. Ako ideálne riešenie sa môže javiť využívanie elektrických bicyklov, napríklad od značky Fiido.
Matúš Bušík
Preskúmajte Novú éru s ebajkmi Fiido

Ebajky Fiido prinášajú revolúciu v doprave s jej sériou klasických aj skladacích elektrických bicyklov, ktoré sú kombináciou pohodlia, výkonu a udržateľnosti.

Fiido sa usiluje o transformáciu spôsobu, akým sa ľudia prepravujú. Ebajky sú navrhnuté tak, aby splnili potreby moderných cestovateľov a vyznačujú sa kombináciou štýlu, efektívnosti a ekologickej udržateľnosti.

Ebajky sú poháňané výkonnými elektromotormi, ktoré vám umožňujú pohodlne sa presúvať bez námahy. S rôznymi rýchlostnými režimami a nastaveniami asistencie pri jazde vám tieto ebajky umožňujú prispôsobiť svoju jazdu podľa vašich potrieb. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú ich dlhú životnosť aj v náročných podmienkach.

Preskúmajte širokú ponuku elektrických bicyklov a objavte nový spôsob, ako sa dopravovať v meste a užívať si aj jazdu v teréne. Či už sa rozhodnete pre skladacie alebo klasické ebajky Fiido, zažijete cestovanie novej éry.

www.fiido.sk

Aktuality

21:10 Video: Mark Cavendish prišiel zničený do cieľa náročnej horskej etapy Tour de France, ale časový limit stihol.

Pätnásta etapa mala necelých 200 km a prevýšenie cez 5000 metrov, takže pre šprintérov bolo veľmi náročné, aby zvládli prísť do cieľa v časovom limite. Nakoniec sa to podarilo všetkým okrem Brama Weltena z tímu dsm-firmenich PostNL.

17:28 Tadej Pogačar predviedol ďalší neuveriteľný výkon a vyhral už tretiu etapu na Tour de France.

Jonas Vingegaard zaútočil 10,3 km pred cieľom v rozhodujúcom stúpaní Plateau de Beille, ale Pogačar bez problémov zareagoval a o 5 km neskôr sám zaútočil. Tadej Pogačar prišiel do cieľa osamote s viac ako minútovým náskokom pred Vingegaardom a tretí Remco Evenepoel prešiel cieľom s takmer trojminútovou stratou.

16:36 Pelotónom na Tour de France sa šíri COVID-19, organizátori opäť zaviedli povinné respirátory.

Kvôli Covidu už z Tour odstúpili Tom Pidcock, Juan Ayuso a Michael Mørkøv.

15:49 Video: Divák hodil Pogačarovi aj Vingegaardovi do tváre zemiakové lupienky. Polícia ho už zatkla.

Dva kilometre pred cieľom 14. etapy Tour de France stál nevychovaný divák, ktorý hodil chipsy do tváre najprv Tadejovi Pogačarovi a o pár sekúnd neskôr aj Jonasovi Vingegaardovi, ktorý prenasledoval Slovinca v žltom drese.

14:53 „Jazdím šialené watty, a aj tak nás stále dobiehajú,“ hovorí Mathieu van der Poel o výkonoch na Tour de France.

Van der Poel sa dostal do úniku počas 13. etapy, ale po nespočetných snahách o víťazstvo z úniku sa napokon rozhodovalo v záverečnom šprinte, v ktorom si pripísal Jasper Philipsen druhé etapové víťazstvo na Tour 2024.

Zavrieť reklamu