Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Novinky

Aeroe Spider to je revolučný koncept nosičov batožiny pre každý typ bicykla

Ľudí z novozélandskej spoločnosti Aeroe sme stretli aj na výstave Eurobike vo Frankfurte. Aj tam pútala ich prezentácia a zanietenie pre vec pozornosť širokého spektra bikerov. V niektotých prípadoch sme až neverili čo všetko a akým spôsobom je možné na bicykel uchytiť.
Matúš Bušík
Aeroe Spider to je revolučný koncept nosičov batožiny pre každý typ bicykla

Kedykoľvek, kdekoľvek a pre akýkoľvek typ bicykla. Tieto slová dokonale charakterizujú sadu cyklistických nosičov batožiny Spider od Novozélandskej spoločnosti Aeroe.

Vznik inovatívneho nápadu

Príbeh značky Aeroe sa začal písať na Novom Zélande niekedy okolo roku 2008.

Dvaja bratia, vášniví cykloturisti, si počas jednej z ich viacdňových cyklistických výprav v horách uvedomili, aké ťažkopádne je upevniť všetku svoju potrebnú výstroj a batožinu na bicykel tak, aby im neprekážala a neovplyvňovala jazdné vlastnosti ich bicyklov v náročnom, offroadovom teréne.

Táto skúsenosť ich inšpirovala k vytvoreniu inovatívneho riešenia, ktoré im pomôže tieto problémy zdolať.

Dlhé obdobie vývoja

Samotný nápad vznikol relatívne rýchlo, ale jeho prevedenie do reality sa osvedčilo ako veľmi komplexné.

Sada nosičov Aeroe Spider je výsledkom 12-tich rokov intenzívneho vývoja a testovania.

Toto obdobie zahŕňalo zdokonaľovanie univerzálneho uchytenia nosiča na bicykel, jednoduchý systém pripevnenia akéhokoľvek typu batožiny priamo na nosič a tiež zabezpečenie, aby bol nosič spoľahlivý na rôznych povrchoch a v rôznych štýloch jazdy a aby batožinu pevne držal na bicykli, čím by sa  pri jazde eliminoval nepríjemný pocit protiváhy, ktorá vznikala pri pohybe nosičov a batožiny počas jazdy.

Všetky tieto kľúčové vlastnosti museli byť dotiahnuté k dokonalosti.

Univerzálny spoločník pre cyklistov

Dnes je Aeroe Spider bezkonkurenčným lídrom v oblasti cyklonosičov batožiny.

Jeho jednoduchá inštalácia a kvalitné prevedenie umožňuje pripojenie akékoľvek typu batožiny, od turistického batoha, stanu, spacáku a inej batožiny na predný aj zadný nosič.

Jeho flexibilita a všestrannosť z neho spravili ideálne riešenie pre cyklistov každého druhu.

Či už pre cykloturistov, ktorí sa radi vydávajú aj na viacdňové dobrodružstvá do divočiny, alebo pre tých, ktorí chcú prepraviť nákupy z obchodu domov, či odniesť na bicykli laptop do práce, je tento systém nosičov rovnako užitočný.

Aeroe Spider sa dokáže prispôsobiť každej situácii.

Rastúca Popularita po Celom Svete

Aeroe Spider si rýchlo získal priaznivcov po celom svete. Začal na Novom Zélande, postupne oslovil Ameriku a Kanadu a stal sa obľúbeným riešením medzi amatérskymi cykloturistami aj profesionálnymi jazdcami.

Jeho výnimočné vlastnosti a efektivita ho katapultovali na špičku zoznamu nevyhnutností pre cykloturistiku.

Aeroe Spider v Európe

Do Európy pricestoval Aeroe Spider v roku 2021, kedy ho sem z Kanady priniesla a predstavila skupina profesionálnych cykloturistov z Nórska.

Avšak, dostupnosť tohto revolučného produktu na európskom trhu bola obmedzená, keďže tu značka Aeroe nemala oficiálne zastúpenie.

Táto situácia sa však zmenila a vďaka spoločnosti Origos je tento univerzálny systém nosičov batožiny teraz dostupný už aj u nás.

Výhody Aeroe Spider

  • Jednoduchá inštalácia: Aeroe Spider je ľahko inštalovateľný na akýkoľvek typ bicykla, čím sa stáva praktickým riešením pre každého cyklistu.
  • Univerzalita: Tento systém nosičov dokáže bezpečne uchýtiť širokú škálu batožiny, vrátane turistických batohov, stanov, spacákov a ďalších vecí, čo ho robí vhodným pre rôzne typy výletov.
  • Spoľahlivosť: Aeroe Spider bol vyvinutý s dôrazom na trvácnosť a spoľahlivosť, čo znamená, že sa naň môžete spoľahnúť v každých podmienkach a teréne.
  • Praktickosť pre mestských cyklistov: Spider je ideálnym prostriedkom, ako prepraviť nákupy alebo inú batožinu aj v mestskom prostredí.

Aeroe Spider prináša skutočnú revolúciu v spôsobe, akým cyklisti prepravujú svoju batožinu.

Jeho univerzálnosť, spoľahlivosť a inovatívny dizajn z neho robia neodmysliteľného spoločníka pre každý typ bicykla a každú cyklistickú výzvu.

Bez ohľadu na to, či sa vydávate do divočiny, alebo len do mesta, vám nosiče Spider pomôžu bezpečne a pohodlne prepraviť vaše veci, pričom pozitívne zmenia váš pohľad na koncept cykloturistiky.

So Spiderom sa pohodlne pobalíte aj na týždňové cyklistické dobrodružstvo.

www.origos.eu

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu