Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Fotogaléria: Dychberúce zábery z podujatia Swatch Nines 2023

Cez víkend sa v nemeckom Green Hill bikeparku stretli nadšenci disciplín slopestyle a freeride aby spoločne posunuli hranice horskej cyklistiky. Či sa im to podarilo, posúďte sami.
Matúš Bušík
Fotogaléria: Dychberúce zábery z podujatia Swatch Nines 2023

Foto: Red Bull Content Pool

Swatch Nines 2023 sa skladá z dvoch podujatí – zimného a letného. Na tom zimnom predviedli svoje ohromujúce schopnosti lyžiari a snowboardisti v Schilthorne vo Švajčiarsku.

Adrenalínové predstavenie pokračovalo cez víkend v rámci MTB Swatch Nines, ktoré spája špičkových športovcov v horskej cyklistike a na skateboardoch!

Organizátori podujatia si pre jazdcov pripravili naozaj inovatívne usporiadanie parku. To poskytlo voľný priechod ich kreativite a posunulo MTB zase o úroveň vyššie.

Na dizajne trate sa podieľali aj Sam Pilgrim a Casey Brown, rovnako tak aj ďalší talentovaní jazdci.

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu