Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!
Novinky

Fotogaléria: Dychberúce zábery z podujatia Swatch Nines 2023

Cez víkend sa v nemeckom Green Hill bikeparku stretli nadšenci disciplín slopestyle a freeride aby spoločne posunuli hranice horskej cyklistiky. Či sa im to podarilo, posúďte sami.
Matúš Bušík
Fotogaléria: Dychberúce zábery z podujatia Swatch Nines 2023

Foto: Red Bull Content Pool

Swatch Nines 2023 sa skladá z dvoch podujatí – zimného a letného. Na tom zimnom predviedli svoje ohromujúce schopnosti lyžiari a snowboardisti v Schilthorne vo Švajčiarsku.

Adrenalínové predstavenie pokračovalo cez víkend v rámci MTB Swatch Nines, ktoré spája špičkových športovcov v horskej cyklistike a na skateboardoch!

Organizátori podujatia si pre jazdcov pripravili naozaj inovatívne usporiadanie parku. To poskytlo voľný priechod ich kreativite a posunulo MTB zase o úroveň vyššie.

Na dizajne trate sa podieľali aj Sam Pilgrim a Casey Brown, rovnako tak aj ďalší talentovaní jazdci.

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu