Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Bundy

Test: Bunda Giro Stow H2O

Zbaliteľná bunda v menej priliehavom, a tým pádom všestrannejšom strihu. 
Hodnotenie: 3.5/5
160
Biker
Test: Bunda Giro Stow H2O

Táto bunda je o niečo dlhšia ako bývajú zvyčajne iné bundy. Relatívne rovným strihom torza pripomína skôr unisex bundy – okolo pása je voľnejšia a na bokoch tesnejšia.

Ak však hľadáte všestrannú bundu, ktorú môžete používať aj na iné športy, nejde o zlú voľbu. Látka síce má vodný stĺpec 15 000 mm, no kvapky napriek povrchovej úprave DWR až tak dobre nestekajú nadol a po istom čase vonkajšia vrstva premokla.

Voda sa však našťastie nedostala až dovnútra, a tak bunda ochránila pred dažďom, ako mala.

Zipsovacie vrecká majú sieťovinové vnútro, takže môžu zároveň fungovať ako vetracie otvory. Ďalší otvor nájdete na vrchnej časti chrbta. Všetky švy sú podlepené a golier má príjemnú flísovú podšívku. Mohol by však byť o niečo vyšší. V ponuke nám chýba výraznejšia farba.

  • Veľkosti XS – XL
  • Farby čierna, modrá

Viac info: www.giro.com 

Aktuality

Včera 21:10 Video: Mark Cavendish prišiel zničený do cieľa náročnej horskej etapy Tour de France, ale časový limit stihol.

Pätnásta etapa mala necelých 200 km a prevýšenie cez 5000 metrov, takže pre šprintérov bolo veľmi náročné, aby zvládli prísť do cieľa v časovom limite. Nakoniec sa to podarilo všetkým okrem Brama Weltena z tímu dsm-firmenich PostNL.

Včera 17:28 Tadej Pogačar predviedol ďalší neuveriteľný výkon a vyhral už tretiu etapu na Tour de France.

Jonas Vingegaard zaútočil 10,3 km pred cieľom v rozhodujúcom stúpaní Plateau de Beille, ale Pogačar bez problémov zareagoval a o 5 km neskôr sám zaútočil. Tadej Pogačar prišiel do cieľa osamote s viac ako minútovým náskokom pred Vingegaardom a tretí Remco Evenepoel prešiel cieľom s takmer trojminútovou stratou.

Včera 16:36 Pelotónom na Tour de France sa šíri COVID-19, organizátori opäť zaviedli povinné respirátory.

Kvôli Covidu už z Tour odstúpili Tom Pidcock, Juan Ayuso a Michael Mørkøv.

Včera 15:49 Video: Divák hodil Pogačarovi aj Vingegaardovi do tváre zemiakové lupienky. Polícia ho už zatkla.

Dva kilometre pred cieľom 14. etapy Tour de France stál nevychovaný divák, ktorý hodil chipsy do tváre najprv Tadejovi Pogačarovi a o pár sekúnd neskôr aj Jonasovi Vingegaardovi, ktorý prenasledoval Slovinca v žltom drese.

Včera 14:53 „Jazdím šialené watty, a aj tak nás stále dobiehajú,“ hovorí Mathieu van der Poel o výkonoch na Tour de France.

Van der Poel sa dostal do úniku počas 13. etapy, ale po nespočetných snahách o víťazstvo z úniku sa napokon rozhodovalo v záverečnom šprinte, v ktorom si pripísal Jasper Philipsen druhé etapové víťazstvo na Tour 2024.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu