Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Šortky

Test: Šortky 100% AIRMATIC

Tieto nohavice majú ideálny strih a všetko čo správny biker potrebuje.
Hodnotenie: 4.5/5
114
Matúš Bušík
Test: Šortky 100% AIRMATIC

Sú ľahké, s vynikajúcim strihom a pohodlné vďaka štvorsmerne strečovej látke s ešte elastickejším priedušným panelom na krížoch.

Zapínajú aj uťahujú sa zároveň pomocou háčika, ktorý môžete upnúť do jedného z viacerých pútok.

Silikónová potlač zvnútra pásu zabraňuje sťahovaniu v predklone a dostanete aj tri zipsovacie vrecká.

Jedno je na smartfón, druhé priamo na multikľúč. Ani jedno pritom netlačí a nelieta pri pedálovaní.

S 33 cm vnútorným švom sa končia tesne pod kolenami, čo je ideálne pre nosenie kolenačiek.

Cena je z vyšších, no kvalita konštrukcie, dizajn aj komfort za to stoja.

www.levelsportkoncept.cz

Aktuality

Včera 17:10 Tadej Pogačar vyhral kráľovskú etapu Okolo Romandie a upevnil si vedenie v celkovom poradí.

Florian Lipowitz skončil druhý a Pablo Castrillo vybojoval tretie miesto takmer dve minúty za majstrom sveta.

Včera 15:52 Sina Frei využila tímovú prevahu Specialized a v Južnej Kórei vyhrala prvé preteky Svetového pohára v XCC.

Specialized nadviazal na taktiku, ktorú v minulej sezóne často používal v mužských pretekoch. V ženskom short tracku v MONA YongPyong z nej napokon najviac vyťažila Sina Frei.

Včera 15:20 Mathis Azzaro zvládol chaotické preteky a vyhral úvodné kolo Svetového pohára v short tracku.

Úvodný short track mužov priniesol neprehľadný priebeh a minimálne rozdiely medzi favoritmi. Azzaro napokon zvíťazil o jedinú sekundu pred Avondettom.

Včera 14:41 Vali Höll pokračuje v dominancii aj v roku 2026. Sezónu Svetového pohára otvorila víťazstvom v Južnej Kórei.

Rakúska pretekárka zvíťazila na nezvyčajnej trati v MONA YongPyong napriek tomu, že si na sypkom povrchu nevšimla defekt.

Včera 14:10 Asa Vermette pri premiére v kategórii Elite vyhral úvodné kolo Svetového pohára v zjazde.

Svetový pohár sa po 25 rokoch vrátil do Ázie a hneď na úvod priniesol nečakaného víťaza. Mladý Američan zvládol tlak posledného štartujúceho jazdca a na trati v MONA YongPyong porazil Loïca Bruniho aj Amauryho Pierrona.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu