Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Potvrdené. Peter Sagan sa v stredu ožení

Slovenský cyklistický majster sveta Peter Sagan prejde v stredu 11. novembra do stavu manželského. Slovenský majster sveta povie svoje "áno" partnerke Kataríne Smolkovej.
Biker
Potvrdené. Peter Sagan sa v stredu ožení

Dvadsaťpäťročný jazdec tímu Tinkoff povie svoje „áno“ partnerke Kataríne Smolkovej (27) v rímskokatolíckom kostole v Dolnom Kubíne.

Cirkevný obrad sa začne na pravé poludnie. Svadobná hostina s okolo stovkou hostí by mala vypuknúť o niekoľko hodín neskôr v hoteli Kempinski v Štrbskom Plese. O svadbe už niekoľko dní píšu viaceré slovenské médiá, samotný ženích sa k situácii odmieta vyjadriť.

„Peťo k tomu nechce nič povedať, je to jeho súkromná záležitosť,“ povedal pre agentúru SITA Jozef Korbel, mediálny manažér Petra Sagana. Pár je vo vzťahu niečo vyše dvoch rokov, Smolková pochádza z Dolného Kubína a výborne ovláda tri cudzie jazyky – angličtinu, nemčinu a francúzštinu. Je finalistkou Miss Universe 2007 a stará sa o niektoré priateľove reklamné aktivity, pôsobí ako jeho PR manažérka a sprevádza ho aj na niektorých pretekoch či sústredeniach.

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu