Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Potvrdené. Peter Sagan sa v stredu ožení

Slovenský cyklistický majster sveta Peter Sagan prejde v stredu 11. novembra do stavu manželského. Slovenský majster sveta povie svoje "áno" partnerke Kataríne Smolkovej.
Biker
Potvrdené. Peter Sagan sa v stredu ožení

Dvadsaťpäťročný jazdec tímu Tinkoff povie svoje „áno“ partnerke Kataríne Smolkovej (27) v rímskokatolíckom kostole v Dolnom Kubíne.

Cirkevný obrad sa začne na pravé poludnie. Svadobná hostina s okolo stovkou hostí by mala vypuknúť o niekoľko hodín neskôr v hoteli Kempinski v Štrbskom Plese. O svadbe už niekoľko dní píšu viaceré slovenské médiá, samotný ženích sa k situácii odmieta vyjadriť.

„Peťo k tomu nechce nič povedať, je to jeho súkromná záležitosť,“ povedal pre agentúru SITA Jozef Korbel, mediálny manažér Petra Sagana. Pár je vo vzťahu niečo vyše dvoch rokov, Smolková pochádza z Dolného Kubína a výborne ovláda tri cudzie jazyky – angličtinu, nemčinu a francúzštinu. Je finalistkou Miss Universe 2007 a stará sa o niektoré priateľove reklamné aktivity, pôsobí ako jeho PR manažérka a sprevádza ho aj na niektorých pretekoch či sústredeniach.

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu