Biker.sk

KVALITNÉ RÚŠKA ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 13,90€!
Novinky

Päť dôvodov, prečo by ste si mali kúpiť ročné predplatné Bikeru a Cyklistiky

Biker a Cyklistiku si teraz môžete na rok predplatiť v akciovej cene iba za 18,90.
Biker

Ročné predplatné časopisov Biker a Cyklistika je momentálne dostupné v akciovej cene na portáli Zľavadňa.sk iba za 18,90 eur.

Dohromady dostanete v priebehu roka 11 unikátnych časopisov zameraných na horskú a cestnú cyklistiku – 7 vydaní časopisu Biker, 3 vydania časopisu Cyklistika a 1 exkluzívne slovenské vydanie oficiálneho sprievodcu Tour de France 2019. Spolu máte 1400 strán čítania, tipy na cyklovýlety aj nástenný kalendár 2020. V cene je zahrnuté poštovné a balné v rámci Slovenska.

Tu je zopár ďalších dôvodov, prečo je dobré kúpiť predplatné Bikeru a Cyklistiky.

1. Cena

Lacnejšie to už nebude. Ak by ste si všetky časopisy kupovali zvlášť, stálo by vás to dokopy 46,90 eur, takže ročným predplatným ušetríte až 60% celkovej sumy.

 

2. Môžete vypiť viac piva

Toto vyplýva z predchádzajúceho bodu. Keďže ušetríte 28 eur, môžete ich investovať inde, napríklad do piva – za 28 eur si môžete dať 18 pív. Alebo si konečne môžete kúpiť nejaký karbónový minikomponent či šróbik, ktorý vám odľahčí bicykel o veľmy dôležité gramy.

 

3. Budete múdrejší

Opäť vychádzme z predchádzajúceho bodu a keď si budete večer užívať to pivo, môžete sa svojim kolegom pochváliť s nejakou novou vedomosťou, ktorú ste sa dočítali. V prípade, že sú vaši kamoši v bicyklovom priemysle vzdelanejší ako vy, tak už konečne budete rozumieť o čom sa bavia, čo je to ten štvorčap a prečo záleží na geometrii a nebudete len smutne prikyvovať na všetko, čo hovoria.

 

4. Budete šťastnejší

Okrem toho, že budete múdrejší, budete aj šťastnejší, pretože každý mesiac sa máte na čo tešiť. Keď si teraz zaplatíte jednorázovo ročné predplatné, o chvíľu na to zabudnete a neskôr už budete mať iba pocit, že vám chodia darčeky.

 

5. Urobte radosť niekomu inému

Ak poznáte niekoho, kto sa venuje cyklistike, predplatné časopisov Biker a Cyklistika môže byť skvelým darčekom. Či už na Vianoce, narodeniny, meniny alebo len tak, aby ste mu spravili radosť.

 

Kúpte si ročné predplatné časopisov Biker a Cyklistika iba za 18,90€

Kúpte si ročné predplatné časopisu Biker iba za 10,90€

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia