Biker.sk

​Zdravé raňajky za jazdy

Nestíhate väčšinou ráno doma raňajky? Máte radi už hotové jedlá, ktoré netreba pripravovať a môžete ich zjesť aj počas cesty?
Biker

Záleží vám na tom, či to, čo jete, je skutočne zdravé? Ak ste si odpovedali „áno“, práve vám sa hodí novinka Good morning – 100% prírodná zmes ovocného pyré a cereálií, ktoré si môžete v praktickom balení vychutnať kedykoľvek – aj na čerstvom vzduchu za jazdy.

Novinka Good morning od slovenského výrobcu Max Sport je úplne nová alternatíva ako na začiatku dňa získať zdroj nutrične bohatého a zdravého jedla, najmä ak trávite rána na cestách a nestíhate klasické raňajky. Chutná, 100-percentne prírodná zmes čerstvého ovocia je vyrobená z ovocného pyré, cereálií (zmes kukuričnej a ryžovej múky) a „superpotraviny“ chia semiačok.

Produkt neobsahuje lepok a môžete ho dostať v dvoch verziách – ako jablkovo-jahodovo-čučoriedkové pyré a ako jablkovo-mangové pyré s nečakanou avšak veľmi príjemnou prímesou gréckeho jogurtu. Z jedného 200 ml balenia získate energetický prísun 1 144 kJ. Good morning prichádza v skutočne praktickom balení. Vďaka nemu môžete svoje raňajky nosiť ľahko so sebou, otvárať a znovu zatvárať, čo oceníte aj počas jazdy na svojom „bajku“ či v aute alebo v MHD.

Pre viac info o produkte si kliknite sem.

Náš Facebook