Biker.sk

Darujte svoje 2% z daní bikerom

Darujte svoje 2% z daní na údržbu a rozvoj cyklistických tratí v mestskom lesoparku v Bratislave.
Biker

Pomaly sa blíži čas kedy nám môžete pomôcť venovaním Vašich 2% z dane. Napísali sme krátke zhrnutie čo sme pre Vás urobili v minulom roku vďaka Vašim 2% a čo máme v pláne tento rok. V roku 2015 sme odpracovali 511 hodín na údržbe a výstavbe cyklistických tratí v Bikeparku Koliba a jeho okolí.

V rámci brigád počas celého roka sme opravili prekážky na Rohatke. Na trati Driver 8 pribudli nové skoky a vylepšené klopené zákruty. Počas roka sme stavali aj novú trať Blue Trail, ktorá bude mať nízku obtiažnosť a je vhodná pre začiatočníkov. Vďaka Vašim 2% z roku 2014 sme mohli objednať aj Bager, ktorý nám hlavne pomohol pri stavaní trate Blue Trail. Na jeseň, ako každý rok sme vyčistili od lístia trate Rohatku a Driver 8 aby sa Vám lepšie jazdilo.

V spolupráci s Mestskými lesami sme vypracovali mapu a navrhli niekoľko cyklistických trailov v rámci koncepcii rozvoja horskej cyklistiky v Mestskom Lesoparku, ktoré budeme postupne realizovať.

V roku 2016 okrem pravidelnej údržby tratí v Bikeparku Koliba chceme otvoriť novú trať Blue Trail.
Vybudovať nové úseky na trati Driver 8 a opraviť pasáže na Rohatke.

Dúfame, že ani tento rok nás nenecháte v štichu, aby sme mohli zlepšovať a rozširovať trate v Bikeparku Koliba a jeho okolí. Za Vaše 2% z dane vopred ďakujeme. /// Viac info najdete na webe bikeparkkoliba.sk.

Náš Facebook