Biker.sk

Gratulujeme víťazom Canon Fotosúťaže 2015

Fotí Vám to krásne!
Biker

Do Canon Fotosúťaže 2015 ste tento rok prihlásili 235 bikových fotiek a vyskytovali sa tam parádne kúsky. Vybrať finálových 12 bola ozaj ťažká úloha. Porota sa s ňou popasovala a následne prišiel krok zvoliť víťaznú.

Štvrtok 18.2. inštalácia najlepších bikových a surfových amatérskych fotografií vyvrcholila otvorením výstavy a odovzdaním cien.

Výstava prebieha v nových priestoroch, v bratislavskom OC Central na prvom podzemnom podlaží (-1) a fotografie tam môžete vidieť do nedele 28. februára.

Určite sa oplatí vidieť.

Otvorenie výstavy prebehlo v príjemnej atmosfére bikerov, surferov, fotografov a ľudí, ktorí majú spoločné a príbuzne koníčky. Tých, ktorých pekná fotka a dobrí ľudia vždy potešia. Vernisáž zlákala aj návštevníkov centra a prezrieť diela sa pozastavovala väčšina okoloidúcich. Vznikla slušná masa ľudí, a tak ocenení autori si užili právom patriaci potlesk.

V oboch sekciách porota udelila ceny trom fotografom.

Víťazom gratulujeme a tešíme sa na skvelé fotky aj v nasledujúcom ročníku súťaže.

3. Názov: Lost In; Autor: Michal Gedeon; Lokalita: Malinô Brdo; Fotoaparát: Canon EOS 70D; Jazdec: Peter Mihok

2. Názov: Intro; Autor: Andrej Grznár; Lokalita: Lom; Fotoaparát: Canon EOS 5D Mark III; Jazdec: Jakub Béreš

1. Názov: Apokalyptická; Autor: Josef Šulc; Lokalita: Praha – Barrandov; Fotoaparát: Canon EOS 6D; Jazdec: Ondra Šléz

Ďakujeme za všetky prihlásené fotografie a veľká vďaka patrí aj všetkým partnerom fotosúťaže, najmä spoločnosti Canon Slovakia za dlhodobú spoluprácu, značke Kellys, Zoznam.sk, OC Central, O´neill Bikes Unltd., Dema, Corner Board shop, Maxxis, a spoločnosti Faxcopy, ktorá sa postarala o tlač fotografií na výstavu.

TU môžete vidieť všetkych 12 vybratých fotografií.

Náš Facebook