Zájemci prosím pošlete životopis emailem na maraton@cyklosvec.cz /// Prodáváme na Slovensku přes 2 roky zboží světových značek, které dovážíme do ČR i SR a úspěšně zde obchod zlepšujeme a navyšujeme.

CYKLOŠVEC s r.o. je dovozcem a distributorem řady světových značek do ČR i SR. Provozujeme – velkoobchod značek – Galaxy, Bulls, Catlike, Deda, RSP, Sigma, Velo, KMC, Rodi, Black Jack, Kidzamo, Tour de France, M-Wave, Shimano, Nexelo, SKS, Smart, Progress aj.

Více informací o společnosti CYKLOŠVEC s.r.o. a o produktech, které distribuujeme je k dispozici na www.cyklosvec.cz

Kontakt: CYKLOŠVEC s.r.o. Písek p.Mikšátková tel. +420 382 206 444 maraton@cyklosvec.cz

11:02 Preteky 1. kola KENNY Slovenského pohára v endure na Baťovych trailoch v Partizánskom sú zrušené.

Včera 17:07 Musíte vidieť: Postapokalyptické freeride rodeo v podaní Jakuba Vencla.

22.04.2024 Fotogaléria: Pozrite si najlepšie zábery z 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

22.04.2024 Janka Keseg Števková a Martina Krahulcová skončili v etapových pretekoch Epic Series 4 Islands na vynikajúcom 3. mieste (+video).

22.04.2024 Haley Batten a Simon Andreassen vyhrali preteky svetového pohára XCO v brazílskej Araxá (+galéria).