Biker.sk

KVALITNÉ RÚŠKA ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 13,90€!
Tlačové správy

Spoločne a bezpečne: Nové modely detských vozíkov Qeridoo Kidgoo – v čom sa líšia od tých predchádzajúcich?Biker

Zháňate univerzálny detský vozík, ktorý vám urobí skvelú službu či už na prechádzkach, na korčuliach, pri behu alebo na bicykli? Očakávate už v základnej výbave kotúčové brzdy alebo predné joggingové koliesko? Potom zamerajte svoju pozornosť na tohtoročné modely Qeridoo Kidgoo.

Nemecké vozíky Qeridoo Kidgoo sa tešia veľkej obľube u aktívnych rodičov. Vďaka svojej univerzálnosti sú totiž skvelými spoločníkmi počas rodinných cyklovýletov, na prechádzkach po meste aj v teréne, pri behu alebo korčuľovaní. Vozík ľahko pripojíte za bicykel aj za elektrobicykel.

Ak sa rozhodnete pre pešiu turistiku či inú aktivitu, bez ťažkostí nasadíte predné koleso. A pretože nemecký výrobca vozíkov Qeridoo vie, že je stále čo zlepšovať, neustále pracuje na inováciách.

Modely 2020 sa oproti tým minuloročným líšia v celom rade vylepšení a bohatšej základnej výbave. Poďme sa na tohtoročné novinky pozrieť bližšie.
V kolekcii 2020 nájdete 4 typy vozíkov Speedkid, Sportrex, Kidgoo a Kidgoo Pro, v 2 farebách: univerzálny antracit a obľúbený Petrol Blue. Všetky typy sú dostupné buď pre 1 dieťa, alebo pre 2 deti.

Základné rozlíšenie

Speedkid – najlacnejší v ponuke, základné funkcie, určený na kratšie a intenzívnejšie vychádzky, konzervatívnejší dizajn
Sportrex – univerzálny vozík, moderný dizajn, kompaktné rozmery a prijateľná cena
Kidgoo – najpopulárnejší a najuniverzálnejší model s priestrannou kabínou a praktickým batožinovým priestorom vhodný aj na dlhé výlety
Kidgoo Pro – model Kidgoo naviac s kotúčovými brzdami a joggingovým kolieskom v základnej výbave

Prepracované dizajny vozíkov s použitím nových tkanín s reflexnými prvkami a vnútorná kovová konštrukcia teraz ponúka vyššiu svetlú výšku, čo zlepšuje ochranu dieťaťa. Nový systém odpruženia a parkovacia brzda sa pohodlne ovláda z madla namiesto pedála za kabínou. Navyše, na všetky modely sa dajú namontovať kotúčové brzdy a joggingové koliesko, alebo ski set pre zimné vychádzky na bežkách.

Kolekcia pre rok 2020 dostala veľa zaujímavých vylepšení. Všetky modely sú pripravené poskytnúť vám aj vašim deťom maximum pohodlia, bezpečnosť a veľa nezabudnuteľných zážitkov na spoločných prechádzkach a výletoch.

Ako to vidíte, už máte vybrané?  www.qeridoo-voziky.sk

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia