Biker.sk

FUNKČNÁ ŠATKA ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Tlačové správy

Po sezóne si bicykel zaslúži kontrolu. Nechajte si ho zoservisovať v Ebajk Shimano Service Center

Martin Sarvaš

Ak ste dali svojmu bajku/ebajku túto sezónu zabrať, asi by si zaslúžil malú kontrolu. Doprajte mu to, bude potom spoľahlivo jazdiť naďalej.

Servisujte svoj bicykel i elektrobicykel v servise ebajk Shimano Service Center 1. až 31. októbra a čaká na vás užitočný darček značky Shimano.

Malý servis je zhrnutie prác, ktoré odporúčame pri základnej starostlivosti. Ak si chcete jazdu na bicykli dostatočne užiť, rozhodne by ste takýto servis nemali zanedbávať. Okrem predĺženia životnosti jednotlivých komponentov, je účelom poctivej starostlivosti aj zvýšenie komfortu samotnej jazdy bez rušivého vŕzgania či iných zvukov. Niektoré by mali byť rovnako pevnou súčasťou domáceho servisu a starostlivosti bez ohľadu na počet kilometrov.

ebajk® Shimano Service Center

Dieľňa je vybavená najmodernejším profesionálnym servisným vybavením, ktoré neustále doplňame. Máme certifikovaný, zaškolený personál a dlhoročné skúsenosti z oblasti cyklistiky a elektrocyklistiky.

V súčasnosti sa sústredíme na ebajky vybavené systémom Bosch, Yamaha, Shimano a Bafang. V komponentoch preferujeme Shimano, Yamaha, Bosch, ABUS, Cratoni, SKS, XLC, Fharer, Continental, Schwalbe, Magura a ďalšie.

V čom Malý servis spočíva:
  • Kompletné vyčistenie, následné premazanie a nastavenie všetkých točivých častí servisovaného bicykla.
  • Nastavenie radenia, bŕzd, kontrola a dotiahnutie všetkých spojov a skrutiek bicykla
  • Kontrola funkčnosti vidlice
  • Prípadná výmena materiálu bude vopred vždy konzultovaná so zákazníkom a účtovaná samostatne
  • Naši zákazníci, ktorí majú u nás zakúpené ebajky majú automaticky 10% zľavu zo servisných prác

Ak si od 1. októbra objednáte v našom servise aspoň malý servis, dostanete k tomu malý darček, ktorý vás v profesionálnej starostlivosti podporí.

O ebajk Shimano Service Center

www.ebajk.sk/servis-elektrobicyklov/

www.ebajk.sk

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia