Biker.sk

ebajk centrum otvorilo svoju košickú pobočku

Obyvatelia Košíc a okolia sa tešia z nového centra pre elektrobicykle. ebajk – Svet elektrobicyklov otvoril v business centre Cassovar so známym komínom košického pivovaru svoju pobočku ebajk Košice.
Biker

Vznik košického centra je reakciou na dopyt východného Slovenska po moderných elektrobicykloch s najnovšími technológiami renomovaných výrobcov ako Haibike, Ghost, Winora, Sinus, či rastúci český Apache. Doterajšia ponuka podobných strojov na východe našej republiky bola výrazne obmedzená a rozhodne chýbalo aj kvalitné technické a servisné zázemie.

Hornatý východ

Za vznikom pobočky hľadajte Karola Guľu, zakladateľa ebajk centra v Bratislave a Romana Gacíka, košického partnera, ktorý je známy vo svete cyklistiky napríklad aj 8-ročnou organizáciou Prvého košického bike maratónu. Obaja vnímajú východoslovenskú pobočku ako stvorenú pre zväčša hornaté územie Tatier či Slovenského Rudohoria, Slovenského raja a ďalších väčších či menších pohorí. Obaja spoja sily vo vytváraní a dopĺňaní silnej ebajk komunity. Vpláne je po úspešnom nultom ročníku ebajk zrazu jeho prvý ostrý ročník.

ebajk komunita

Dá sa očakávať, že keď sa košické ebajk centrum zastabilizuje svojou základňou spokojných zákazníkov a nadšencov, začne spolu s občianskym združením e-dna – elektromobilita v krvi, aj na budovaní siete nabíjacích staníc v okolí. V oblasti Malých Karpát a Podunajskej nížine má ebajk connect veľkú pozitívnu odozvu, dokonca sieť ocenil i webový portál strtitup.sk, známy podporou výnimočných projektov. Kde ebajk Košice nájdete

Ebajk centrum Košice sídli v známej budove Business centra na mieste bývalého pivovaru Cassovar na Žriedlovej ulici 7-9, v ľavom krídle na prízemí. Ponúka širokú paletu špičkových elektrobicyklov a ich profesionálne servisovanie. Je možné si individuálne dohodnúť testovacie jazdy a s odborníkmi diskutovať nie len o elektrobicykloch.

Viac na www.ebajk.sk

Náš Facebook