Biker.sk

FUNKČNÁ ŠATKA ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Dresy

Test: Dres Endura MT500 Print II

Hodnotenie: 4.5/5
52,90
Biker

Táto konkrétna farebná kombinácia je limitka Dannyho MacAskilla. Ak sa vám teda páči, príliš neváhajte. Rozhodne však nejde len o to.

Dresy nie je úplne najľahšie testovať – dizajn je subjektívny a pokiaľ nestoja milión alebo naopak tri koruny, ťažko ich nejako porovnávať. Vždy však zvíťazí ten, ktorý sa jednoducho nosí dobre. A presne to je prípad Endury.

Za pohodlie vďačí z veľkej časti látke, ktorá je veľmi ľahká a priedušná, veľmi dobre odvádza vlhkosť preč od tela a ak nejakú nasaje, veľmi rýchlo sa presuší. Povrch je pekne hladký, a tak sa ľahko vrství, či už na chrániče, alebo pod bundu.

Strih je tak akurát – voľnejší, no nie príliš. Pri jazde sedí presne tam, kde má, a netrepoce sa vo vetre. Užšie rukávy dobre držia na mieste voľnejšie torzo. Takýto dizajn funguje len vtedy, ak majú správny strih, a tieto majú perfektný tvar, ktorý nijako neobmedzuje pri pohybe.

Pri dresoch väčšinou platí, že v istej cenovej hladine vždy dostanete jedno alebo druhé – buď dobrý strih, alebo kvalitný materiál. MT500 Print II je výnimočný v tom, že ponúka oboje, a to všetko za cenu hlboko pod pomyselnú 50-eurovú hranicu. Preto vyhráva a preto ho nosíme veľmi radi aj mimo testu.

Viac info na webe www.endurasport.com

Vaše komentáre

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia