Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Video: Pozrite si blatovú trať vo Fort Williame, Tahnee Seagrave sa pri tréningu nepríjemne zranila a pretekať nebude

Vo Fort Williame bude chýbať aj Brendan "Brendog" Fairclough, ktorý sa zranil minulý týždeň počas natáčania videa na Madeire.
Martin Sarvaš

Foto: Boris Beyer / Instagram - @maddogboris

Anglická pretekárka a víťazka minuloročných pretekov svetového pohára vo Fort Williame Tahnee Seagrave si cez víkend svoj úspech nezopakuje. Pri tréningovej jazde totiž nepríjemne spadla ramenom na kameň a pre zranenie musela z pretekov odstúpiť. S najväčšou pravdepodobnosťou nebude pretekať ani v ďalšom kole v Leogangu.

„Mala som dosť zlý pád hneď v mojej prvej tréningovej jazde a moje rameno skončilo naozaj zle – rovno na skale. Z röntgenu sme zistili, že sa mi roztrhol jeden väz a oddelila sa kľúčna kosť od ramena.“

„Je možné aj ďalšie poškodenie väzov, takže idem domov k špecialistovi, aby som zistil, ako rýchlo sa môžem vrátiť! Dúfam však, že roztrhnutý väz je jediné, čo sa stalo, čo by znamenalo relatívne rýchly návrat na bicykel. Vo Fort Willame určite pretekať nebudem a s najväčšou pravdepodobnosťou ani v Leogangu,“ napísala Tahnee Seagrave.

Nedeľné (2. júna) finále pretekov svetového pohára vo Fort Williame môžete sledovať live od 13.30 na Red Bull TV.

Prečítajte si tiež

Vo Fort Williame nebude pretekať ani Brendan Fairclough, ktorý sa zranil minulý týždeň počas natáčania novej série videí #adogslife na Madeire. Absolvoval síce prehliadku trate, ale napokon sa rozhodol, že nebude štartovať.

„Pri natáčaní som si poranil rameno, keď som vyletel zo zákruty a skončil rovno v strome. Nebolo to najhoršie, ale nie som ešte v stave pretekať vo Fort Williame. Dúfam, že do Leogangu sa zotavím, lebo momentálne nespravím ani kľuk,“ napísal Brendog.

Pozrite si šialenú blatovú trať vo Fort Willame z pohľadu Gee Athertona:

Vaše komentáre

Náš Facebook