Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Cestné bicykle zo Slovenska

Slovenský výrobca bicyklov Kenzel svojou ponukou na sezónu 2019 dokazuje, že jazda na cestných bicykloch môže byť zároveň rýchla a pohodlná a tiež len minimálne nákladná.
Biker

Ľahký a pevný rám

Cestný model Kenzel Attract má hliníkový rám s ľahkou karbónovou vidlicou. Špičkové karbónové vlákna a technológie spracovania ultraľahkého duralového rámu úspešne spájajú dve kľúčové vlastosti cestných bicyklov – vysokú pevnosť a nízku hmotnosť. Je dostupný v dvoch farebných verziách, a to v čierno-červenej a čierno-zelenej.

Spoľahlivé komponenty

Je osadený spoľahlivým radením aj brzdrami zo sady Shimano 105 a kolesami Remerx Rapid. Dva prevodníky majú rozsah 50 – 34 zubov a 11-rýchlostná kazeta má rozsah 11 – 30 zubov.

Geometria s pretekárskym duchom

Nový Attract ponúka Kenzel v troch klasických veľkostiach 54/56/58 cm. Geometria bicykla je skôr prispôsobená pohodlnej jazde s relatívne položeným hlavovým uhlom 72°, rázvorom kolies 1 000 mm a vyššou, 145 mm dlhou hlavovou rúrkou (veľ. 54 cm). Zadná stavba je však na hodnote 405 mm a mala by zabezpečiť lepšiu obratnosť bicykla a tiež odozvu rámu pri intenzívnejšom zrýchlení.

Kenzel ponúka viac

Okrem modelu Attract sú v ponuke cestných bicyklov aj modely Infinity Aero SL 500 s radením Shimano Sora i nižší variant SL 400 s radením Shimano Tourney. Medzi cestnými bicyklami má Kenzel aj dva modely Calibre 500 a 400 s rovnakým radením ako dva modely Infinity. Calibre a Infinity sú však na rozdiel od Attractu dostupné v štyroch veľkostiach – 52/54/56/58 cm.

Viac informácií na webe www.kenzel.sk

Vaše komentáre

Náš Facebook