Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Baránek vyhral v Mraznici na blate prvé kolo SPDH, Rojček skončil druhý aj napriek pádu

Martin Sarvaš

Výsledky jednotlivcov aj tímov sú na konci príspevku.

Počas uplynulého víkendu sa uskutočnilo prvé kolo pretekov Slovenského pohára v zjazde SPDH v Mraznici. Tohtoročné prvé pohárové preteky v zjazde znepríjemňoval dážď, takže pretekári jazdili na poriadne blatovej trati.

Víťazom sa stal Rastislav Baránek z Kellys Factory Teamu, za ním skončil na druhom mieste Adam Rojček a tretí sa umiestnil Ľuboš Staňo z Bajky.sk C.T.C.

„Prvé kolo slovenského pohára bol poriadny motokros. Podarilo sa mi vyhrať finále čo samozrejme teší. Aj napriek počasiu sme mali s tímom, kamošmi a Miškou super víkend, takže spokojnosť,“ napísal Rasťo Baránek na Instagrame.

Prečítajte si tiež

Adam Rojček síce skončil na druhom mieste, ale počas svojej jazdy spadol, pričom stratil veľa času, ale na víťaza a tímového kolegu stratil aj s pádom iba necelú sekundu.

„Vo finálke som sa pošmykol na banánovej šupke, spadli mi gate, a tak beriem o sekundu domov druhé miesto. Zamrzí, ale rýchlosť tam bola a na bajku sa cítim stale len lepšie. Ďalšia zastávka Fort William! Gratulujem Rasťovi k prvému fleku!,“ napísal Adam Rojček.

Rojčekov pád vo finálovej jazde:

 

Výsledky

Jednotlivci

Tímy

Vaše komentáre

Náš Facebook