Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Birell BikeFest 2019: Registrácia na testovacie bicykle je spustená!

Vyberte si značku, kategóriu, veľkosť a rezervujte si bicykel na deň a hodinu, ktorá vám vyhovuje. Minulý rok otestovalo 706 ľudí viac ako 2800 bicyklov.
Biker

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento rok sa uskutoční v Kellys Bikeparku Kálnica 24. až 26. mája už 9. ročník najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku. Na BikeFeste budete môcť opäť testovať stovky bicyklov rôznych značiek, pretekať, jazdiť, sledovať šialené triky na slopestyle conteste, večer sa baviť na dualslalome či užívať si hudobný program, no hlavne nasávať tú jedinečnú bikovú atmosféru, akú zažijete iba na BikeFeste.

Pre tých, ktorí by náhodou BikeFest nepoznali, ide o najväčšie bicyklové podujatie na Slovensku. BikeFest je bicyklový festival pre úplne všetkých, ktorí majú radi svet cyklistiky v akejkoľvek forme.

Chcete si kúpiť nový bike, no neviete sa rozhodnúť aký? Na BikeFeste si môžete vybrať z mnohých slovenských a zahraničných značiek a otestovať, ktorý vám sedí najlepšie. Medzi testovacími bicyklami si môžete vybrať z rôznych kategórií, od cestných bicyklov, cez gravel bicykle, trailové, enduro až po zjazdové bicykle.

Na testovanie budú pripravené dva XC testovacie okruhy, osem zjazdových a freeride tratí a tiež fourcross a dual slalomová trať.

Rezerváciu bicykla odporúčame urobiť vopred a online. Ušetríte a máte širšiu možnosť výberu. Najžiadanejšie modely sú rezervované medzi prvými. Bicykle si možno rezervovať najneskôr do 22.5.2019. Jednotlivé modely sa budú priebežne dopĺňať.

Rezervujte si testovací bicykel TU

Vyberte si značku, kategóriu, veľkosť a rezervujte si bicykel na deň a hodinu, ktorá vám vyhovuje. Ak plánujete na BikeFeste testovať bicykle, pre vlastné pohodlie odporúčame vziať si vlastné pedále.

Na minuloročnom BikeFeste otestovalo 706 ľudí až 2 823 bicyklov od 36 rôznych značiek a spolu bolo v Kálnici 61 vystavovateľov.

Vaše komentáre

Náš Facebook