Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

CTM predstavuje nové enduro s 29-palcovými kolesami Scroll 29

2 599,99
Biker

Enduro je rozmanitá disciplína a v súčasnosti sa teší veľkej obľube. Výšľapy striedajú technicky náročné zjazdy, odklonené svahy a lúky. Enduro bicykel musí zvládnuť všetko. Našou zbraňou do boja v tejto kategórií je rokmi zdokonaľovaný model Scroll, ktorý teraz prichádza vo verzií s 29″ palcovými kolesami.

Väčšie kolesá majú množstvo výhod, ponúkajú hladšiu priechodnosť drsným terénom a takisto lepšiu trakciu. Geometria rámu je odladená od potrieb tých najlepších, na jej tvorbe sa podieľali jazdci z CTM Racing Teamu a najmä súčasný majster SR v endure, Martin Knapec.

Komponentové osadenie je pripravené vás podržať aj v tých najťažších situáciach. Tlmeniu velia bratia z Rock Shoxu – vidlica Lyrik RC so zdvihom 150mm a tlmič Super Deluxe RC3 so zdvihom 150mm. Kolesá sú zložené z ráfikov WTB STi 29, nábojov Novatec a plášťov WTB Vigilante vpredu a WTB Trail Boss vzadu.

Radenie má v merítku Shimano SLX, brzdy sú taktiež od Shimana, konkrétne model MT501. Kokpit je z produkcie kanadskej kultovky Race Face a ich rady Turbine. Teleskopická sedlovka je u nás štandard, v tomto prípade je to KS Lev Integra. Posed dopĺňa sedlo WTB Volt. Príjemným detailom je napínák reťaze Mano Bike.
Teraz už len zahodiť všetko za hlavu a vyraziť naprieč novým príbehom.

Cena: 2599,99€

Viac informácií na webe www.ctm.sk

Vaše komentáre

Náš Facebook